Justin Timberlake konserine Burger King® Desteği

Albümü ile aynı ismi taşıyan 20/20 Experience turnesinin Türkiye ayağı kapsamında ilk kez Türkiye’de sahne alan olan Justin Timberlake, 26 Mayıs Pazartesi günü İTÜ Stadyumu’nda binlerce hayranıyla buluşarak keyifli saatler yaşattı.

Burger King® desteği ve Avea Woops ana sponsorluğu ile gerçekleştirilen konserde Justin Timberlake Top 200 sıralamasında 3 hafta, R&B albüm listelerinde ise 10 hafta boyunca birinciliği koruyan 20/20 Experience albümünde yer alan birbirinden eğlenceli parçaları Türk hayranları için seslendirdi.

Bu keyifli konserde Burger Kingçiler de unutulmadı. Konser heyecanı yaşayan Burger Kingçiler, Burger King®’in mobil restoranlarında sunulan birbirinden lezzetli ürünlerle keyifli dakikalar yaşadı. Burger King®’in Burger Kingçi’lere özel sürprizleri yaz boyunca devam edecek.

BURGER KING® hakkında daha çok bilgi sahibi olmak için Burger King® Blog sayfasını www.burgerkingtr.com ve Facebook (www.facebook.com/Burger.King.Turkiye) ve Twitter (twitter.com/#!/BurgerKingTR) üzerinden yenilikleri takip edebilirsiniz.

Detayı Göster

Burger King® Kristal Elma’da!

Dünyanın en büyük hızlı servis restoran zinciri Burger King, “Kristal Elma Yaratıcılık Festivali”nde Burger Kingçilerle buluştu. 17-19 Eylül 2014 tarihleri arasında 3 gün boyunca muhteşem lezzetlerini festivalcilere sunan Burger King, mobil aracıyla festivalin gözdesi oldu.

1995 yılından beri TAB Gıda ile Türkiye’de hizmet veren dünyanın en büyük hızlı servis restoran zinciri Burger King, müşterileri ile kurduğu sıcak iletişim ve üstün hizmet kalitesi ile Türk halkını muhteşem lezzetlerle buluşturmaya devam ediyor.

Pek çok etkinlikte lezzetli ürünleriyle sevenleriyle buluşan Burger King, 17-19 Eylül 2014 tarihleri arasında Türkiye’nin en önemli yaratıcılık ve pazarlama etkinliği olan “Kristal Elma Yaratıcılık Festivali”ne mobil tırı ile katıldı. 3 gün boyunca festival ziyaretçilerinin yiyecek sponsoru olan Burger King, festivalcilerin büyük ilgisiyle karşılandı.