"Lezzetler Birliği" Burger King® Restoranları'nda!

20 Ekim - 30 Kasım tarihleri arasında kampanyaya katılan tüm restoranlarda bir Burger King® klasiği olarak bildiğimiz Chicken Royale, Chicken Royale Americano adı ile servis edilecek ve buna domates, sarımsaklı mayonez, soğanla hazırlanan Chicken Royale Italiano; salsa soslu, peynirli, yeşil salatalı Chicken Royale Mexicano eşlik edecek.

"X-MEN 3 Son Direniş" Macerası Burger King® Restoranları'nda

Hızlı servis restoran zincirlerinin lider ismi Burger King®, sinema severler tarafından ilgiyle takip edilen X-MEN üçlemesinin son ?lmi "X-MEN 3 Son Direniş"in birbirinden ilginç kahramanlarını Kids Menü ile birlikte hediye ediyor.

Wallace&Gromit Karakterleri Burger King®’de

Hızlı Servis Restoran Zincirlerinin lider ismi Burger King®, uluslararası ödüllere sahip Wallace&Gromit animasyon filminin karakterlerini Kids Menü ile hediye ediyor.

Star Wars Çılgınlığı Burger King Restoranları’nda

Hızlı Servis Restoran Zincirlerinin lider ismi, lezzetli ve geniş ürün yelpazesi, güler yüzlü hizmeti ile damak tadına düşkünlerin buluşma noktası Burger King®, şimdi de her yaştan film severin tadına varabileceği dünya çapında bir kampanya düzenliyor.

King Kong Macerasının Oyuncakları Burger King’de

Burger King® 16 Aralık’ta vizyona girecek, King Kong film kahramanlarının oyuncaklarını, aralık ayı boyunca tüm sevenleriyle buluşturuyor. “Kids Menu“ ile hediye edilen King Kong filminin kahramanları 6 farklı oyucaktan oluşuyor.

Burger King® Restoranları’nda Bonus Card Avantajı

Hızlı servis Restoran zincirlerinin lider ismi Burger King® Bonus Kart kullanıcılarına Ağustos ayından itibaren ekstra bonus puan avantajı sunuyor.

Burger King® Burger Banking ile Yedikçe Kazandırıyor

Hızlı servis restoran zincirlerinin lider ismi Burger King® Burger Banking ile şimdi de yedikçe kazandırıyor. Burger Banking uygulaması 444 54 64 Ara Gelsin Hattı ve burgerking.com.tr internet sitesi üzerinden yapılan paket servis siparişlerini kapsıyor.

Burger King® Engelli Çalışanları ile Engelleri Birlikte Aşıyor.

Hızlı servis restoran zincirlerinin lider ismi Burger King® sağlık, eğitim, sosyal güvenlik ve yaşama tam katılım gibi temel sorunlarda engelli vatandaşlarımız için büyük fırsat eşitsizliklerinin yaşandığı günümüzde...

Sokak Basketbolunun En Büyüğü Burger King® Hoop Fest’07 Başlıyor!

En geniş çaplı sokak basketbol turnuvası Burger King® Hoop Fest’in ilk etabı 26-27 Mayıs’ta Caddebostan Sahil’de başlıyor.

Burger King Hoop Fest’07 Şampiyonlarını Buldu!

3. etabı heyecanlı karşılaşmalara sahne olan Burger King® Hoop Fest’07’nin şampiyonları 2 Eylül’de Caddebostan Sahil’de gerçekleştirilen çekişmeli karşılaşmalar sonrası belli oldu!

Lipton Ice Tea’li Büyük Seçim Menüye 30 Günde 30 Honda Today Motosiklet Burger King®’den Hediye!

Hızlı servis restoran zincirlerinin lider ismi Burger King® restoranlarında sıcak yaz günlerini serinletecek Lipton Ice Tea kampanyası başladı.

BURGER KING® Junior League ile Minik Basketbolcular geleceğe hazırlanıyor.

Burger King®, 19 Kasım 2005 - 23 Nisan 2006 tarihleri arasında “Burger King Junior League”ın ikincisini düzenliyor.

Burger King® Restoranlarında Erime Başlıyor “Buz Devri 2”

Hızlı servis restoran zincirlerinin lider ismi Burger King®, sinema severler tarafından ilgiyle takip edilen Buz Devri’nin devam filmi olan “Buz Devri 2” nin sevilen kahramanlarını Kids Menü ile birlikte hediye ediyor.

“Çılgın Dostlar” Burger King® Restoranlarında Buluşuyor

Hızlı, güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışının, lezzetli menülerle buluştuğu Burger King® birbirinden sevimli kahramanların oyuncakları ile servis ettiği Kids Menü’sünü bu kez de “Çılgın Dostlar” animasyon filminin kahramanları ile sunuyor.

LC Waikiki'den Her 30 YTL'lik Alışverişinize Burger King®'den Çok Lezzetli Bir Kupon

Hızlı servis restoran zincirlerinin lider ismi Burger King®’in, kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor.

Burger King®’den 3 Yeni Sos, 3 Değişik Tat Ranch Sos, Buffalo Sos ve Honey Mustard Sos

Burger King®, zengin mönüsü ve vazgeçilmez tatlarının yanı sıra, birbirinden farklı 3 yeni sosu, lezzet severler ve damak zevkine düşkün olanlar için özel olarak hazırladı.

Örümcek Adam Ağlarını Şimdi de Burger King®’de Örüyor

Spiderman™ Mönüler yenilikçi ve kazançlı kampanyaların adresi Burger King®’de. Üstelik, Spiderman™ Mönülerle birlikte verilen Kazı Kazanlarda boş yok!

“Simpsons Ailesi” Burger King® Restoranları’nda!

Burger King® Restoranları’nda Kids Mönü siparişi veren herkesi sevimli Simpsons Ailesi oyuncakları bekliyor…

"Menülerin Sultanı" Ramazan ayında yine Burger King®'de

Fast Food sektörünün lider ismi, lezzetli ve geniş ürün yelpazesi, güler yüzlü hizmeti ile damak tadına düşkünlerin buluşma noktası Burger King®, Ramazan'ı geleneksel Sultan Menü'sü ile karşılıyor.