Barbie & Hot Wheels Oyuncak Serisi Şimdi Burger King®’de

Burger King® küçük misafirlerini en sevdiği karakterlerle buluşturmaya devam ediyor. Barbie & Hot Wheels oyuncakları Burger King® restoranlarında çocukları eğlenceye davet ediyor.

Burger King® Panini Tost Ailesi Genişliyor

Hızlı servis restoran zinciri Burger King®, ‘’Panini İki Peynirli Tost’’, ‘’Panini Füme Etli Peynirli Tost’’ ve ‘’Panini Kavurmalı Peynirli Tost’’ ile zenginleşen kahvaltı seçeneklerini lezzet tutkunlarıyla buluşturuyor.

Burger King® Sosyal Mesafeyi ‘Sossal Mesafeli Whopper®’ ile Koruyor’

Alevde ızgara ateşinin kralı ve Türkiye’nin en büyük hamburger zinciri* Burger King® yeni normalde dünyanın bir numaralı kuralı haline gelen sosyal mesafeye efsane çözüm buldu.

Burger King® ve Yemek Sepeti’nden Efsane Kampanya!

Alevde ızgara ateşinin kralı ve Türkiye’nin en büyük hızlı servis restoran zinciri Burger King®, Türkiye’nin lider online yemek sipariş platformu Yemek Sepeti’ne özel menü geliştirdi.

Burger King®'den Evde Kral Hareket!

Vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King®, Tıkla Gelsin® üzerinden enfes menülerinin yanına eşlik edecek harika film, dizi ve müzik önerilerini lezzetseverler ile paylaştı. Marka, beIN CONNECT üzerinden yaptığı film & dizi önerileri ve oluşturulan çalma listesiyle evde geçirilen vakti keyifli bir deneyime dönüştürecek.

Burger King® Tatlı Keyfinizi Kahve İle Taçlandırıyor!

Vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King®, paket serviste geçerli kampanyasıyla kahve ve tatlının benzersiz uyumundan vazgeçemeyenlerin evlerine konuk olarak, tüm tatlıların yanında Nescafé 3ü1 Arada Keyf-i Türk hediye ediyor.

Dünya Hamburger Günü Alevde Izgara Ateşi Eşliğinde Kutlanacak

Alevde ızgara ateşinin kralı Burger King®, ikonik lezzeti Whopper® başta olmak üzere birbirinden avantajlı ve enfes menüleriyle bu sene de Dünya Hamburger Günü’nü lezzet şenliğine dönüştürecek.

Burger King® ‘#Evdekal’anlara Lezzetli ve Ekonomik Fırsatlar Sunmaya Devam Ediyor!

Vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King® paket serviste geçerli “#EVDEK®️AL Seçmeli Menü” lezzet tutkunlarının evlerine konuk oluyor. Her koşulda sevdiğiniz lezzetlere güvenle ulaşabilme imkanı sunan Burger King® lezzete doyuracak!

Burger King® #EVDEK®AL Ailem Menü İle Lezzete Doyuracak!

Alevde ızgara ateşinin kralı Burger King®, hayat kurtarmak için evde kalanların kapısına aile boyu lezzeti getiriyor. Zengin içeriğiyle ve avantajlı fiyatıyla “EVDEK®AL Ailem Menü”, paket servis yoluyla enfes lezzetlerin tadına varmak isteyen ailelerle buluşuyor.

Burger King® Ramazan Menüsü Doyurmaya Niyetli!

Alevde ızgara ateşinin kralı Burger King® her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayına özel avantajlı bir menü hazırladı. Ramazan bereketini yansıtacak şekilde zengin bir içerikle hazırlanan menü, #evdekal’dığımız bu dönemde hazırlanan en lezzetli iftar sofralarına konuk olacak.

#Evdek®al’lara Burger King®’den Avantajlı Menü!

Türkiye'nin hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda güvencesiyle hizmet veren, ızgara ateşinin kralı Burger King®, lezzetten ödün vermek istemeyenleri paket servis yoluyla ‘’#EVDEK®AL Menü’’ ile buluşturuyor.

Izgara Ateşinin Kralı Futbolun Ateşiyle Birleşti!

Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektörünün lideri TAB Gıda, Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış Burger King®, Popeyes®, Arby's®, Sbarro®, Usta Dönerci® ve Usta Pideci® markalarıyla futbol sahalarına hızlı bir giriş yaptı. Marka, Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor ile yaptığı anlaşmaların ardından, hazırladığı reklam filmlerini taraftarların beğenisine sundu.

Burger King® Lezzetin Boyutlarıyla Oynuyor!

Hızlı servis restoran zinciri Burger King®’in efsane lezzetlerinden Big King® lezzette farklı boyutlara geçiyor.

Izgaranın Ateşini Karadeniz Fırtınası Büyütecek

Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektörünün lideri TAB Gıda, Trabzonspor ile kazan-kazan temelli bir iş birliği anlaşmasına imza attı. Burger King® başta olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış Popeyes®, Arby's®, Sbarro®, Usta Dönerci® ve Usta Pideci® markalarında özel olarak hazırlanan Trabzonspor menülerini tercih eden taraftarlar, takımlarına çok pratik bir şekilde destek olabilecek.

Beşiktaş Taraftarı, Kulübüne Burger King® Menüleriyle Destek Olacak

Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektörünün lideri TAB Gıda, Türkiye’nin ilk ve lokomotif spor kulübü BEŞİKTAŞ JK ile kazan-kazan temelli bir iş birliği anlaşmasına imza attı. Beş yıl devam edecek anlaşma ile, TAB Gıda bünyesinde bulunan Burger King® başta olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış Popeyes®, Arby's®, Sbarro®, Usta Dönerci® ve Usta Pideci® markalarının çıkaracağı özel Beşiktaş menülerini tercih eden Beşiktaş taraftarları, takımlarına pratik bir şekilde destek olabilecek.

Fenerbahçe'ye Kazandırmanın En Lezzetli Yolu Burger King®

Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektörünün lideri TAB Gıda, Fenerbahçe ile eşi benzeri görülmemiş bir iş birliği anlaşmasına imza attı. Burger King® başta olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış Popeyes®, Arby's®, Sbarro®, Usta Dönerci® ve Usta Pideci markaları için özel olarak hazırlanan Fenerbahçe menülerini tercih eden taraftarlar, kazan-kazan temelli iş modeliyle takımlarına destek olacak.

Burger King® 3. Kez The ONE Awards’ın Sahibi Oldu!

Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle düzenlenen, yıl içinde itibarını en çok artıran marka ve paydaşlarını ödüllendiren ilk ve tek etkinlik The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri kapsamında Burger King®, ‘’Fast Food’’ kategorisinde ‘’Yılın İtibarlısı’’ seçildi.

Burger King®’den Yeni Yıla Tatlı Bir Giriş

Yenilikçi lezzetlerin adresi Burger King® kahve ve tatlının benzersiz uyumundan vazgeçemeyenler için yeni bir kampanya başlattı. Burger King® restoranları yeni kampanyasıyla Ocak ayının en tatlı durağı olacak! Tadına doyulmaz Vişneli veya Elmalı Tatlı ile içinizi ısıtacak Nescafé Black Kahve’nin sunulduğu ikili kampanya, yalnızca 4,75 TL’ye tüm Burger King® restoranlarında misafirlerini bekliyor.