#Evdek®al’lara Burger King®’den Avantajlı Menü!

Türkiye'nin hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda güvencesiyle hizmet veren, ızgara ateşinin kralı Burger King®, lezzetten ödün vermek istemeyenleri paket servis yoluyla ‘’#EVDEK®AL Menü’’ ile buluşturuyor.

Izgara Ateşinin Kralı Futbolun Ateşiyle Birleşti!

Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektörünün lideri TAB Gıda, Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış Burger King®, Popeyes®, Arby's®, Sbarro®, Usta Dönerci® ve Usta Pideci® markalarıyla futbol sahalarına hızlı bir giriş yaptı. Marka, Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor ile yaptığı anlaşmaların ardından, hazırladığı reklam filmlerini taraftarların beğenisine sundu.

Burger King® Lezzetin Boyutlarıyla Oynuyor!

Hızlı servis restoran zinciri Burger King®’in efsane lezzetlerinden Big King® lezzette farklı boyutlara geçiyor.

Izgaranın Ateşini Karadeniz Fırtınası Büyütecek

Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektörünün lideri TAB Gıda, Trabzonspor ile kazan-kazan temelli bir iş birliği anlaşmasına imza attı. Burger King® başta olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış Popeyes®, Arby's®, Sbarro®, Usta Dönerci® ve Usta Pideci® markalarında özel olarak hazırlanan Trabzonspor menülerini tercih eden taraftarlar, takımlarına çok pratik bir şekilde destek olabilecek.

Beşiktaş Taraftarı, Kulübüne Burger King® Menüleriyle Destek Olacak

Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektörünün lideri TAB Gıda, Türkiye’nin ilk ve lokomotif spor kulübü BEŞİKTAŞ JK ile kazan-kazan temelli bir iş birliği anlaşmasına imza attı. Beş yıl devam edecek anlaşma ile, TAB Gıda bünyesinde bulunan Burger King® başta olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış Popeyes®, Arby's®, Sbarro®, Usta Dönerci® ve Usta Pideci® markalarının çıkaracağı özel Beşiktaş menülerini tercih eden Beşiktaş taraftarları, takımlarına pratik bir şekilde destek olabilecek.

Fenerbahçe'ye Kazandırmanın En Lezzetli Yolu Burger King®

Türkiye’de hızlı servis restoran zinciri sektörünün lideri TAB Gıda, Fenerbahçe ile eşi benzeri görülmemiş bir iş birliği anlaşmasına imza attı. Burger King® başta olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış Popeyes®, Arby's®, Sbarro®, Usta Dönerci® ve Usta Pideci markaları için özel olarak hazırlanan Fenerbahçe menülerini tercih eden taraftarlar, kazan-kazan temelli iş modeliyle takımlarına destek olacak.

Burger King® 3. Kez The ONE Awards’ın Sahibi Oldu!

Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle düzenlenen, yıl içinde itibarını en çok artıran marka ve paydaşlarını ödüllendiren ilk ve tek etkinlik The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri kapsamında Burger King®, ‘’Fast Food’’ kategorisinde ‘’Yılın İtibarlısı’’ seçildi.

Burger King®’den Yeni Yıla Tatlı Bir Giriş

Yenilikçi lezzetlerin adresi Burger King® kahve ve tatlının benzersiz uyumundan vazgeçemeyenler için yeni bir kampanya başlattı. Burger King® restoranları yeni kampanyasıyla Ocak ayının en tatlı durağı olacak! Tadına doyulmaz Vişneli veya Elmalı Tatlı ile içinizi ısıtacak Nescafé Black Kahve’nin sunulduğu ikili kampanya, yalnızca 4,75 TL’ye tüm Burger King® restoranlarında misafirlerini bekliyor.