Euroleague Heyecanını Burger King® ile yaşa!
Detayı Göster

Euroleague Heyecanını Burger King® ile yaşa!

Whopper® + Whopper Jr.® + King Boy Patates + 1 L. İçecek = 29,90 TL

 

Bu kampanya 30 Kasım 2018 tarihine kadar sadece Ara Gelsin sipariş hattı, www.tiklagelsin.com, Tıkla Gelsin mobil uygulaması Yemek Sepeti, Fiyuu ve Glovo mobil uygulaması üzerinden verilen Burger King® paket servis siparişleri için geçerlidir. Görseldeki ürünler reklam amaçlı olup, restoranlara göre farklılık gösterebilir. Görseldeki menü iki kişilik olup; Euroleauge Menü paket servis satış fiyatı 29,90TL’dir. Kampanya içeceklerine sadece 1 L. Pepsi, 1 L. Pepsi light, 1 L. Pepsi Max ve 1 L. Yedigün, 1.5 L. Fruko dahil olup, Ice Tea çeşitlerinde fiyat farkı uygulanmaktadır. Dağıtım alanları sınırlıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek sahibidir.

Menü Yanı Çıtır Çıtır Lezzetler
Detayı Göster

Menü Yanı Çıtır Çıtır Lezzetler

Menü Yanında Çıtır Çıtır Lezzetler Her Biri 4,50 TL

Bu kampanya 3 Kasım 2018 tarihine kadar havalimanı ve mobil restoranlar hariç kampanya görsellerinin sergilendiği tüm Burger King® restoranlarında ve paket serviste farklı fiyatla geçerlidir. Kampanya Kids Menülerde geçerli değildir. Bu kampanya başka promosyonlar ile birleştirilemez. Görselde yer alan ürünler reklam amaçlı olup restoranlara göre farklılık gösterebilmektedir. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır. TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

Mastercard<sup>®</sup> ile İndirimli King Chicken<sup>®</sup>
Detayı Göster

Mastercard® ile İndirimli King Chicken®

Mastercard® ile Masterpass’e özel bir sonraki siparişinde King Chicken® 3,50 TL

 • Kampanya ve kampanya kodları 24 Eylül 2018 – 22 Ekim 2018 tarihleri arasında sadece www.tıklagelsin.com’dan verilecek Burger King® siparişlerde geçerli olacaktır.
 • Kampanya, Burger King® alışverişini yalnızca Mastercard kredi kartı kullanarak, Masterpass™ aracılığıyla internetten ödeme seçeneği ile yapan kullanıcılara özeldir. Kampanya kodu, belirtilen ödeme yöntemleri ile yapılan her alışveriş neticesinde verilecek olup; bir sonraki alışverişte indirimli King Chicken® alım imkanı sunmaktadır.
 • Kampanya kodunu teslim alan müşterinin Tıkla Gelsin platformunda “Kuponlarım” sayfasında yer alan “Kupon Kodu” alanında sorgulatarak kampanya kodunu onaylatması gerekmektedir. Onaylanan kampanya kodu ile birlikte sunulan avantajdan faydalanabilecektir.
 • Kampanya kodları 10000 adetle sınırlıdır. Belirlenen adede ulaşıldığında kampanya otomatik olarak durdurulur.
 • Görselde yer alan ürünlerin servis şekli reklam amaçlıdır.
 • Kampanya başka bir promosyon ile birleştirilemez.
 • Kullanıcının sipariş verebilmesi için Burger King® paket servis gönderim bölgesinde yer alması gerekmektedir.
 • Kampanya süresince, katılımcıların bilgisayar ve mobil cihazlarındaki internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayar ve mobil cihazlardan yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan, kampanya kodlarının kaybolmasından Tab Gıda San. Tic. A.Ş sorumlu değildir.
 • TAB Gıda San. Ve Ticaret A.Ş önceden haber vermeden kupon koduna tanımlanmış olan kampanyada, kampanya şartlarında ve kampanya süresinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Tab Gıda, katılımcılarının kişisel bilgilerin gizli tutulması konusunda 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması kanunu ve ilgili mevzuatta öngörülen gerekli tedbirleri almaktadır. Tab Gıda’nın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi halinde Tab Gıda, durumu İlgili Kişi’sine ve Kişisel Verileri Koruma Kurul’una gerekli bildirimleri yapar. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında Tab Gıda ve markaları tarafından düzenlenen kampanyada katılımcı olmak için aktardığınız kişisel verileriniz; kampanya kapsamında ödül veya diğer avantajların katılımcılara ulaştırılması, kampanya süreci ile ilgili katılımcılar ile iletişime geçme, Tab Gıda tarafından diğer kampanyalar için istatiksel veriler oluşturma amaçları ile işlenmektedir.
 • Tab Gıda ve markalar veri sorumlusu sıfatıyla kampanyaya katılacak olan kişilerin kişisel verilerini elektronik ortamda toplamaktadır. Toplanan katılımcılara ait kişisel veriler Tab Gıda tarafından işlenmekte olup Tab Gıda’nın grup şirketleri, iştirakleri, bağlı ortakları, kampanya sürecini yöneten kişiler ve kampanyanın sağlıklı bir şekilde yürütülmesi ve sonuçlanması amacı ile paylaşılması gereken her türlü özel ve tüzel kişiler ile paylaşılacaktır.
 • Kampanyanın sona ermesi, veya işbu kampanyanın T.C. Kanun ve mevzuatına herhangi bir aykırılığın Tab Gıda veyahut markaları tarafından tespit edilmesi halleri de dâhil olmak üzere kampanya bitiminden sonra mevzuat gereği saklanması gerekmeyen katılımcılara ait kişisel veriler 1 (bir) yıl sonra Tab Gıda, markalar ve kampanya kapsamında aktarılan 3. kişilerin veri tabanlarından silinir. Katılımcılar, anılan 1 (bir) yıllık süre içerisinde kişisel verilerinin silinmesini veya yok edilmesini talep edebilirler. Söz konusu talebin yapılması ile Tab Gıda’nın anılan kişisel verilerin silinmesi veya yok edilmesi yükümlülüğü doğmaz. Tab Gıda ve markalarının yarışmacılara ait kişisel verileri anonimleştirerek veri tabanlarında muhafaza etme hakları saklıdır.
 • TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek sahibidir.
Kral İkili Kampanyası
Detayı Göster

Kral İkili Kampanyası

Big King® + King Chicken® + King Boy Patates + Litrelik İçecek Kişi Başı Sadece 13,95 TL

 

Bu kampanya 31 Ekim 2018 tarihine kadar sadece Burger King® Türkiye mobil uygulamaları, Ara Gelsin sipariş hattı, www.tiklagelsin.com, Yemek Sepeti, Fiyuu ve Glovo uygulaması üzerinden verilen Burger King® paket servis siparişleri için geçerlidir. Görseldeki ürünler reklam amaçlı olup, restoranlara göre farklılık gösterebilir. Kampanya içeceklerine sadece 1 L. Pepsi, 1 L. Pepsi light, 1 L. Pepsi Max ve 1 L. Yedigün dahil olup, Ice Tea çeşitlerinde fiyat farkı uygulanmaktadır. Dağıtım alanları sınırlıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır

TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek sahibidir.

Üçü De Birbirinden Chicken Royale<sup>®</sup>!
Detayı Göster

Üçü De Birbirinden Chicken Royale®!

Chicken Royale Lezzetini 3’e Katladı! Sınırlı Bir Süre İçin Her Bir Menü Sadece 20,95 TL

 

Bu kampanya, 31 Ekim 2018 tarihine kadar sadece görsellerin sergilendiği Burger King® restoranlarında ve paket serviste farklı fiyat ile satılmaktadır. Menüler kutu içecek ve büyük boy patates ile servis edilir. Menülere ayran dahil değildir. Portakal suyu, milkshake, limonata, çilekli limonata, süt, ice tea ve çeşitleri için fiyat farkı uygulanmaktadır. Görselde yer alan ürünler reklam amaçlı olup, restoranlardaki ürünler ile farklılık gösterebilir. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

Çıtır Çıtır Atıştır
Detayı Göster

Çıtır Çıtır Atıştır

2 Çıtır Peynir + 2 BK King Nuggets® + 4 Soğan Halkası = 6,75 TL

Bu kampanya 31 Ekim 2018 tarihine kadar sadece Burger King® Türkiye mobil uygulamaları, Ara Gelsin sipariş hattı, www.tiklagelsin.com, Tıkla Gelsin Mobil Uygulama, Yemek Sepeti, Glovo, Fiyuu uygulaması ve Burger King Türkiye Facebook hesabı üzerinden verilen Burger King® paket servis siparişleri için geçerlidir. Kampanya 2 adet BK King Nuggets®, 2 adet Çıtır Peynir, 4 adet Soğan Halkası için geçerlidir. Çıtır Çıtır Atıştırmalık ürünü yanında yalnızca 1 adet sos ücretsiz verilecektir.” Menü Yanında opsiyonu Kids Menülerde geçerli değildir. Görseldeki ürünler reklam amaçlı olup, restoranlara göre farklılık gösterebilir. Dağıtım alanları sınırlıdır.

TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

Burger King<sup<®</sup>’ de Dopdolu Menü!!!
Detayı Göster

Burger King’ de Dopdolu Menü!!!

King Chicken + Double Köfteburger + Orta Boy Patates + 8’li Soğan Halkası + Litrelik İçecek Kişi Başı Sadece 13,75 TL

 

Bu kampanya 31 Ekim 2018 tarihine kadar sadece Burger King® Türkiye mobil uygulamaları, Ara Gelsin sipariş hattı, www.tiklagelsin.com, Yemek Sepeti, Glovo ve Fiyuu uygulaması üzerinden verilen Burger King® paket servis siparişleri için geçerlidir. Görseldeki ürünler reklam amaçlı olup, restoranlara göre farklılık gösterebilir. Kampanya içeceklerine sadece 1 L. Pepsi, 1 L. Pepsi light, 1L. Pepsi Max ve 1 L. Yedigün dahil olup, Ice Tea çeşitlerinde fiyat farkı uygulanmaktadır. Dağıtım alanları sınırlıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek sahibidir.

Big Royale Kampanyası
Detayı Göster

Big Royale Kampanyası

Big King® + Chicken Royale® + 2 Orta Boy Patates + Litrelik İçecek Kişi Başı Sadece 15,75 TL

 

Bu kampanya 31 Ekim 2018 tarihine kadar sadece Burger King® Türkiye mobil uygulamaları, Ara Gelsin sipariş hattı, Tıkla Gelsin, Yemeksepeti, Glovo ve Fiyuu uygulaması üzerinden verilen Burger King® paket servis siparişleri için geçerlidir. Görseldeki ürünler reklam amaçlı olup, restoranlara göre farklılık gösterebilir. Kampanya içeceklerine sadece 1 L. Pepsi, 1 L. Pepsi Light, 1 L. Pepsi Max ve 1 L. Yedigün, 1,5 L. Fruko dahil olup, Ice Tea çeşitlerinde fiyat farkı uygulanmaktadır. Dağıtım alanları sınırlıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. TAB Gıda'nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir

Ortalığı Kasıp Kavuracak 2 Yeni Lezzet
Detayı Göster

Ortalığı Kasıp Kavuracak 2 Yeni Lezzet

King Fillet Chicken® şimdi 2 yeni sosu Chipotle ve Spicy ile ortalığı kasıp kavurmaya geliyor. Her bir menü sadece 19,50 TL’ye. Hadi afiyetle!

 

Bu kampanya, 31 Ekim 2018 tarihine kadar sadece görsellerin sergilendiği Burger King® restoranlarında ve paket serviste farklı fiyat ile satılmaktadır. Menüler kutu içecek ve büyük boy patates ile servis edilir. Menülere ayran dahil değildir. Portakal suyu, milkshake, limonata, çilekli limonata, süt, ice tea ve çeşitleri için fiyat farkı uygulanmaktadır. Görselde yer alan ürünler reklam amaçlı olup, restoranlardaki ürünler ile farklılık gösterebilir. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

Ateş Seni Çağırıyooo!
Detayı Göster

Ateş Seni Çağırıyooo!

Whopper® Lezzetleri Seni Bekliyor!

 

Ürünler görsellerin sergilendiği Burger King® restoranlarında ve paket servis hizmetinde farklı fiyat ile geçerlidir. Menüler kutu içecek ve büyük boy patates ile servis edilir. Menülere ayran dahil değildir. Portakal suyu, milkshake, limonata, çilekli limonata, süt, ice tea ve çeşitleri için fiyat farkı uygulanmaktadır. Görselde yer alan ürünler reklam amaçlı olup, restoranlardaki ürünler ile farklılık gösterebilir. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır. TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek sahibidir.

Gamer’ları yerinden kaldıran lezzet! Burger King® ve Popeyes<sup>®</sup>’tan Pro Gamer Menüler!
Detayı Göster

Gamer’ları yerinden kaldıran lezzet! Burger King® ve Popeyes®’tan Pro Gamer Menüler!

Oyundan kalkmayan Gamer’ları Pro Gamer menüler yerinden kaldırıyor!

 

Bu kampanya 31 Ekim 2018 tarihine kadar sadece Tıkla Gelsin® Mobil Uygulama, Ara Gelsin Sipariş Hattı, www.tiklagelsin.com, Yemek Sepeti, Glovo ve Fiyuu uygulaması üzerinden verilen paket servis siparişleri için geçerlidir. Görseldeki ürünler reklam amaçlı olup, restoranlara göre farklılık gösterebilir. Kampanya içeceklerine sadece Pepsi, Pepsi Light, Pepsi Max, Fruko ve Yedigün dahil olup, Ice Tea çeşitleri ve portakal suyunda fiyat farkı uygulanmaktadır. Dağıtım alanları sınırlıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek sahibidir.© 2018 Popeyes Louisiana Kitchen, Inc. All rights reserved. Tüm hakları saklıdır. Popeyes Louisiana Kitchen, Inc., Popeyes® markası ve ambleminin tek hak sahibidir. Tavukburger TM & © 2018 TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş.

 

Klasik Gurme Tavuk
Detayı Göster

Klasik Gurme Tavuk

Ağzının tadını bilenlere dışı çıtır çıtır, içi yumuşacık tavuk göğüs fileto ve doyurucu özel ekmeğiyle Klasik Gurme Tavuk menü!

 

Ürünler görsellerin sergilendiği Burger King® restoranlarında ve paket servis hizmetinde farklı fiyat ile geçerlidir. Menüler orta boy içecek ve orta boy patates ile servis edilir. Menülere su dahil değildir. Portakal suyu, milkshake, limonata, çilekli limonata, süt, ice tea ve çeşitleri için fiyat farkı uygulanmaktadır. Görselde yer alan ürünler reklam amaçlı olup, restoranlardaki ürünler ile farklılık gösterebilir. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

Texas Smokehouse
Detayı Göster

Texas Smokehouse

Barbekü sos ve füme etin efsanevi buluşması; Texas Smokehouse Burger

 

Görseller reklam amaçlıdır. Ürün çeşitleri restoranlara göre değişiklik gösterebilir. TAB Gıda haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapabilir ve satışı durdurabilir.

TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

Barbekü Brioche
Detayı Göster

Barbekü Brioche

Yumuşacık Enfes Brioche Ekmeğiyle İki Yeni Gurme Lezzet

 

Ürünler görsellerin sergilendiği Burger King® restoranlarında ve paket servis hizmetinde farklı fiyat ile geçerlidir. Menüler orta boy içecek ve orta boy patates ile servis edilir. Menülere ayran ve su dahil değildir. Portakal suyu, Milkshake, Limonata, Çilekli Limonata, süt ve Ice Tea çeşitleri için fiyat farkı uygulanmaktadır. Görselde yer alan ürünler reklam amaçlı olup, restoranlardaki ürünler ile farklılık gösterebilir. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

TM&©2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve amblemin tek hak sahibidir.

Tırtıklı Patates
Detayı Göster

Tırtıklı Patates

Çıtır Mı Çıtır Altın Sarısı Tırtıklı Patates

 

Görselde yer alan ürünler reklam amaçlı olup, restoranlara göre farklılık gösterebilmektedir. Tab Gıda’nın önceden haber vermeden ürün satışını durdurma hakkı saklıdır.

TM&©2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve amblemin tek hak sahibidir.

Mini Salata
Detayı Göster

Mini Salata

 

Ürün fiyatları görsellerin sergilendiği restoranlarda farklılık gösterebilir. Ürün fiyatları restoranlardaki fiyat listesindedir. Görselde yer alan ürünler reklam amaçlı olup, restoranlarda farklılık gösterebilir.

TAB Gıda haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapabilir veya satışı durdurabilir.

TM&©2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve amblemin tek hak sahibidir.

Euroleague Heyecanını Burger King® ile yaşa!
Detayı Göster

Euroleague Heyecanını Burger King® ile yaşa!

Whopper® + Whopper Jr.® + King Boy Patates + 2 Orta Boy İçecek = 25,90 TL

Bu kampanya 30 Kasım 2018 tarihine kadar görsellerin sergilendiği Burger King® restoranlarında ve paket serviste farklı fiyat uygulamasıyla geçerlidir. Görseldeki menü iki kişilik olup; Euroleauge Menü restoran satış fiyatı 25,90TL’dir. Görseldeki ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup restoranlara göre farklılık gösterebilmektedir. Menüye ayran dahil değildir. Portakal suyu, milkshake, limonata, çilekli limonata, süt, ice tea ve çeşitleri için fiyat farklı uygulanmaktadır. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek sahibidir.

Menü Yanı Çıtır Çıtır Lezzetler
Detayı Göster

Menü Yanı Çıtır Çıtır Lezzetler

Menü Yanında Çıtır Çıtır Lezzetler Her Biri 4,50 TL

Bu kampanya 3 Kasım 2018 tarihine kadar havalimanı ve mobil restoranlar hariç kampanya görsellerinin sergilendiği tüm Burger King® restoranlarında ve paket serviste farklı fiyatla geçerlidir. Kampanya Kids Menülerde geçerli değildir. Bu kampanya başka promosyonlar ile birleştirilemez. Görselde yer alan ürünler reklam amaçlı olup restoranlara göre farklılık gösterebilmektedir. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır. TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

“İyi Oyun” film galasına gidecek 100 şanslı kişiden biri ol!
Detayı Göster

“İyi Oyun” film galasına gidecek 100 şanslı kişiden biri ol!

Hemen sosyal medya hesaplarımızdan yarışmamıza katıl, gala davetiyesini kap. Ayrıca kazanan 100 kişiden şanslı 20 kişi oyuncularla tanışma fırsatı yakalayacak.

Katılım Koşulları

 • Burger King® Türkiye sosyal medya hesaplarından yapılacak olan yarışmada 02.10.2018 – 17.10.2018 tarihleri arasında sorulacak olan sorulara doğru yanıt veren kişilere “İyi Oyun” sinema filmi galasına davetiye hediye edilecektir.
 • 02.10.2018 – 17.10.2018 tarihleri arasında yapılacak olan bu yarışmada toplamda 100 kişiye davetiye verilecek olup, bu 100 kişi içinden seçilecek olan 20 kişi film galasında oyuncularla tanışma fırsatına sahip olacaktır.
 • 02.10.2018 – 17.10.2018 tarihleri arasındaki her Cuma günü saat 17:00’de kazananlar açıklanacaktır. Son kazanan talihlilerin duyurusu ise 19.10.2018 Cuma günü saat 17:00’de yapılacaktır.
 • Yarışma katılıp, çekilişi kazanan her şahıs yalnızca bir gala davetiyesi hakkı kazanacaktır.
 • Yarışma sorularına doğru cevap veren kullanıcılar arasından talihliler çekiliş ile belirlenecektir.
 • Kazanan 100 kişiyle DM yoluyla iletişime geçilecektir.
 • TAB Gıda’nın önceden haber vermeden yarışmayı durdurma hakkı saklıdır.
 • TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm Hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek sahibidir.
Burger King<sup>®</sup>’den Sinemia Menü
Detayı Göster

Burger King®’den Sinemia Menü

Chicken Whopper® Sandviç + Orta Boy Patates + Büyük Boy İçecek + 8'li Soğan Halkası = 18,95 TL

Bu kampanya, 17 Aralık 2018  tarihine kadar havalimanı ve mobil restoranlar hariç tüm Burger King® Restoranları’nda geçerlidir. Paket serviste geçerli değildir. Bu kampanya başka bir promosyon ile birlikte kullanılamaz. Portakal suyu, milkshake, limonata, süt, ice tea ve çeşitleri için fiyat farkı uygulanmaktadır. Görselde yer alan ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup, ürünler restoranlarda farklılık gösterebilir. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

Burger King<sup<®</sup>'de Yaz Bitmez!
Detayı Göster

Burger King'de Yaz Bitmez!

Kayısı ve Şeftali’nin enfes uyumu şimdi keyfinizi 2’ye katlayacak! 2 adet kayısı şeftalili sundae sadece 3,95 TL!

Bu kampanya 31 Ekim 2018 tarihine kadar havalimanı, paket servis ve mobil restoranlar hariç kampanya görsellerinin sergilendiği tüm Burger King® restoranlarında geçerlidir. Kampanya, aynı anda 2 adet kayısı şeftali sundae alımında geçerlidir. Bu kampanya başka promosyonlar ile birleştirilemez. Görselde yer alan ürünler reklam amaçlı olup restoranlara göre farklılık gösterebilmektedir. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

Üçü De Birbirinden Chicken Royale<sup>®</sup>!
Detayı Göster

Üçü De Birbirinden Chicken Royale®!

Chicken Royale Lezzetini 3’e Katladı! Sınırlı Bir Süre İçin Her Bir Menü Sadece 13,95 TL.

Bu kampanya 31 Ekim 2018 tarihine kadar görsellerin sergilendiği Burger King® restoranlarında ve paket serviste farklı fiyat uygulamasıyla geçerlidir. Görseldeki ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup restoranlara göre farklılık gösterebilmektedir. Menüye ayran dahil değildir. Portakal suyu, milkshake, limonata, çilekli limonata, süt, ice tea ve çeşitleri için fiyat farklı uygulanmaktadır. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek sahibidir.

Çıtır Çıtır Atıştır
Detayı Göster

Çıtır Çıtır Atıştır

2 Çıtır Peynir + 2 BK King Nuggets® + 4 Soğan Halkası = 5,50 TL

Bu kampanya 31 Ekim 2018 tarihine kadar havalimanı ve mobil restoranlar hariç kampanya görsellerinin sergilendiği tüm Burger King® restoranlarında ve paket serviste farklı fiyatla geçerlidir. Kampanya 2 adet BK King Nuggets®, 2 adet Çıtır Peynir, 4 adet Soğan Halkası için geçerlidir. Çıtır Çıtır Atıştırmalık ürünü yanında yalnızca 1 adet sos ücretsiz verilecektir. Menü Yanında opsiyonu Kids Menülerde geçerli değildir. Bu kampanya başka promosyonlar ile birleştirilemez. Görselde yer alan ürünler reklam amaçlı olup restoranlara göre farklılık gösterebilmektedir. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

Cinemaximum Kampanyası
Detayı Göster

Cinemaximum Kampanyası

Dilediğin Menü Yanında Cinemaximum Sinema Davetiyesi 9,95TL

Bu kampanya, görsellerin sergilendiği Burger King® Restoranları’nda bulunan tüm menü satışlarında, 31 Aralık 2018 tarihine kadar yalnızca, VIP salonlar haricindeki  tüm Cinemaximum’larda haftanın her günü tüm seanslarda geçerli olup, 4DX, IMAX, IMAX 3D ve dijital 3D filmlerde ve paket serviste geçerli değildir.

İstanbul, İzmir ve Ankara haricinde diğer şehirlerdeki tüm Cinemaximum’larda 2TL farkla; İstanbul, İzmir ve Ankara’daki tüm Cinemaximum’larda 3 TL farkla 3D biletler
Alınabilir. 3D gözlük fiyat farkına dahildir.
Kampanya kapsamında, telefon numaralarını paylaşan restoran misafirlerine SMS ile bir adet PNR  kodu gönderilir.
PNR kodları, gönderilen SMS’ lerde belirtilen tarihe kadar geçerli olacaktır.
PNR kodları müşterilere SMS olarak gönderildikten sonra iade edilemez.
Her PNR kodu tek kişilik olup; kampanya kapsamındaki menü ve kod birlikte alınmak zorundadır.
Kodların kaybolmasından Cinemaximum Sineması / Burger King® / TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz.
TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

Yazın Yepyeni Serinleten Lezzeti
Detayı Göster

Yazın Yepyeni Serinleten Lezzeti

Kayısı ve Şeftali’nin enfes uyumu ile yazın yepyeni lezzetleri!

Bu kampanya 31 Ekim 2018 tarihine kadar sadece Burger King® Türkiye mobil uygulamaları, Ara Gelsin sipariş hattı, Tıkla Gelsin, Yemeksepeti, Glovo ve Fiyuu uygulaması üzerinden verilen Burger King® paket servis siparişleri için geçerlidir. Görseldeki ürünler reklam amaçlı olup, restoranlara göre farklılık gösterebilir. Dağıtım alanları sınırlıdır. TAB Gıda'nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir

EKONOMİKING<sup>®</sup> Menü
Detayı Göster

EKONOMİKING® Menü

EKONOMİKING® Menü ile az öde, doya doya ye! Sadece 13,50 TL!

Farklı fiyat uygulanan Burger King® restoran listesi için tıklayınız.

Bu kampanya, 31 Ekim 2018 tarihine kadar kampanya görsellerinin sergilendiği Burger King®  restoranlarında farklı fiyatlarla geçerlidir. Kampanya, 1 adet Tavukburger®, 1 adet Köfteburger®, 1 adet büyük boy patates ve 1 adet büyük boy içecek için geçerlidir. Paket serviste geçerli değildir. Bu kampanya başka promosyonlar ile birleştirilemez. Kampanya içeceklerine Ayran, portakal suyu, milkshake, limonata, süt, ice tea ve çeşitleri dahil değildir. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir. Tavukburger TM & © 2018 TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş. tüm hakları saklıdır.

Gerçek Fiyat İnanılmaz Lezzet!
Detayı Göster

Gerçek Fiyat İnanılmaz Lezzet!

Efsane King Chicken® Menü özel fiyatıyla sadece 11,50TL!

Menü fiyatının geçerli olduğu Burger King® restoran listesi için tıklayınız.

Menüler orta boy patates ve orta boy içecek ile servis edilir. Görselde yer alan ürünler ve içecek servis şekli reklam amaçlı olup restoranlarda farklılık göstermektedir. Bu kampanya, 31 Ekim 2018 tarihine kadar sadece görsellerin sergilendiği Burger King® restoranlarında geçerli olup, havalimanı ile paket servis hizmetinde farklı fiyat uygulamasıyla geçerlidir. Bu kampanya başka promosyonlar ile birleştirilemez. Menüye ayran dahil değildir. Portakal Suyu, milkshake, limonata, çilekli limonata, süt, ice tea ve çeşitleri için fiyat farkı uygulanmaktadır. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve ürün satışını durdurma hakkı saklıdır.

T M & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

Ortalığı Kasıp Kavuracak 2 Yeni Lezzet
Detayı Göster

Ortalığı Kasıp Kavuracak 2 Yeni Lezzet

King Fillet Chicken® şimdi 2 yeni sosu Chipotle ve Spicy ile ortalığı kasıp kavurmaya geliyor. Her bir menü sadece 12,50 TL’ye. Hadi afiyetle!

Bu kampanya 31 Ekim 2018 tarihine kadar görsellerin sergilendiği Burger King® restoranlarında ve paket serviste farklı fiyat uygulamasıyla geçerlidir. Görseldeki ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup restoranlara göre farklılık gösterebilmektedir. Portakal suyu, milkshake, limonata, çilekli limonata, süt, ice tea ve çeşitleri için fiyat farklı uygulanmaktadır. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek sahibidir.

Ateş Seni Çağırıyooo!
Detayı Göster

Ateş Seni Çağırıyooo!

Whopper® Lezzetleri Seni Bekliyor!

Ürünler görsellerin sergilendiği Burger King® restoranlarında ve paket servis hizmetinde farklı fiyat ile geçerlidir. Menüler orta boy içecek ve orta boy patates ile servis edilir. Portakal suyu, milkshake, limonata, çilekli limonata, süt, ice tea ve çeşitleri için fiyat farkı uygulanmaktadır. Görselde yer alan ürünler reklam amaçlı olup, restoranlardaki ürünler ile farklılık gösterebilir. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

Nefis Meyveli Dondurma Sosları İle Serinliğe Davet
Detayı Göster

Nefis Meyveli Dondurma Sosları İle Serinliğe Davet

Nefis sütten yapılmış dondurmalarımız ile serinle!

Görseller reklam amaçlıdır. Ürün çeşitleri restoranlara göre değişiklik gösterebilir. Ürün fiyatları restoranlardaki fiyat listelerinde mevcut olup restoranlara göre farklılık gösterebilir. TAB Gıda haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapabilir veya satışı durdurabilir.

TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

Çikolata Dolgulu Kornet Dondurma
Detayı Göster

Çikolata Dolgulu Kornet Dondurma

Burger King’in enfes lezzeti Çikolata Dolgulu Kornet Dondurmayı denediniz mi?

Görseldeki ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup restoranlarda farklılık göstermektedir. Ürün çeşitleri restoranlara göre değişiklik gösterebilir. Ürün fiyatları restoranlardaki fiyat listelerinde mevcut olup restoranlara göre farklılık gösterebilir. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

TM&©2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve amblemin tek hak sahibidir.

Big King Menü = 14,95 TL
Detayı Göster

Big King Menü = 14,95 TL

Doyurucu boyu, bol malzemesi ve enfes lezzetiyle Big King® Menü özel fiyatı ile sadece 14,95 TL!

Menü fiyatının geçerli olduğu Burger King® restoran listesi için tıklayınız.

Bu kampanya, 31 Ekim 2018 tarihine kadar sadece görsellerin sergilendiği Burger King® restoranlarında, Havaalanı, Mobil Restoranlar ve paket serviste farklı fiyat ile satılmaktadır. Görselde yer alan ürünler reklam amaçlı olup restoranlara göre farklılık gösterebilmektedir. Görselde yer alan patates ve içecek servis şekli reklam amaçlıdır. Menü orta boy içecek ve orta boy patates ile servis edilir. Menü içeceklerine ayran ve su dahil değildir. Portakal suyu, Milkshake, Limonata, Çilekli Limonata, süt ve Ice Tea çeşitleri için fiyat farkı uygulanmaktadır. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

Bütün Dünya Anladı
Detayı Göster

Bütün Dünya Anladı

Efsanevi Kampanya Burger King Restoranlarında Seni Bekliyor!

Bu kampanya 31 Ekim 2018 tarihine kadar sadece kampanya görsellerinin sergilendiği Burger King® restoranlarında farklı fiyatla geçerlidir. Bu kampanya başka promosyon ile birleştirilemez. Aynı fiyat grubundan farklı iki menü sipariş verilebilir. Kampanyanın 2 menü kampanya fiyatından yararlanmak için menüler aynı fiyat grubundan seçilmelidir. Görselde yer alan ürünler örnek olup, restoranlardaki ürünlerle farklılık gösterebilir. Kampanya içeceklerine ayran, süt, milkshake, limonata, portakal suyu, çilekli limonata ve ice tea içecek çeşitleri dahil değildir. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

Tavukburger TM & © 2018 TAB Gıda San. Ve Tic. A.Ş. tüm hakları saklıdır.

TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve amblemin tek hak sahibidir.

Tavukburger<sup>®</sup> Kampanyası
Detayı Göster

Tavukburger® Kampanyası

2 Tavukburger® + Büyük Boy Patates + Büyük Boy İçecek Sadece = 11,50TL!

Farklı fiyat uygulanan Burger King® restoran listesi için tıklayınız.

Görselde yer alan soğuk içecek servis şekli reklam amaçlıdır.

Bu kampanya, 31 Ekim 2018 tarihine kadar kampanya görsellerinin sergilendiği Burger King®  restoranlarında farklı fiyatlarla geçerlidir. Kampanya, 2 adet Tavukburger®, 1 adet büyük boy patates ve 1 adet büyük boy içecek için geçerlidir. Paket serviste geçerli değildir. Bu kampanya başka promosyonlar ile birleştirilemez. Kampanyaya ayran dahil değildir. Portakal suyu, milkshake, limonata, ice tea ve çeşitleri için fiyat farkı uygulanmaktadır. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir. Tavukburger TM & © 2018 TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş. tüm hakları saklıdır.

Menü Yanında 12’li Soğan Halkası
Detayı Göster

Menü Yanında 12’li Soğan Halkası

Dilediğin menü yanında 12’li Soğan Halkası sadece 4,50 TL

Bu kampanya 31 Ekim 2018 tarihine kadar sadece kampanya görsellerinin sergilendiği Burger King® restoranlarında geçerli olup paket servis hizmetinde geçerli değildir. Görselde yer alan ürünler reklam amaçlı olup restoranlara göre farklılık gösterebilmektedir. Tab Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir.  

Burger King<sup>®</sup> Deneyimi
Detayı Göster

Burger King® Deneyimi

Restorandan aldığınız fişi saklayınız, www.burgerkingdeneyimi.com adresinden fişteki şifreyi kullanarak anketi doldurunuz, doğrulama kodunu alınız, aldığınız doğrulama kodunu fişte ön tarafta bulunan boşluğa yazarak kodunuzu ve fişinizi yanınızda getiriniz, restorana geldiğinizde her hangi bir menü almanız durumunda menünüzü ücretsiz olarak king seçim yapabilirsiniz.

Fiş tek seferlik kullanım içindir. Başka kampanyalar ile birleştirilemez. www.burgerkingdeneyimi.com ile King seçim kampanyası şifre ve doğrulama kodu alındığından itibaren 15 gün içinde Burger King® restoranlarında kullanılmalıdır. Havalimanı, Edirne Kapıkule, Mobil Burger King® restoranları ve paket servis hizmetinde geçerli değildir. Kampanyada yer alan içeceklere portakal suyu, ayran, çilekli limonata, milkshake, limonata ve ice tea içecek çeşitleri dahil değildir. Görselde yer alan ürünler örnek olup, restorandaki ürünler ile faklılık gösterebilir.

Küçük Boy Menülerde King Seçim farkı Büyük Boy olarak verilir.

BK Tost ile Kahvaltınız Hazır!
Detayı Göster

BK Tost ile Kahvaltınız Hazır!

Enfes BK Tostları ile Çay bedava!

Menü fiyatının geçerli olduğu Burger King® restoran listesi için tıklayınız.

Bu kampanya 31 Ekim 2018 tarihine kadar sadece kampanya görsellerinin sergilendiği Burger King® restoranlarında farklı fiyatlar ile geçerli olup, paket servis hizmetinde geçerli değildir. Ürün görselleri reklam amaçlı olup restorana göre değişiklik gösterebilir. Satın alınan ürün ile birlikte sadece 1 adet çay alınabilir. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden servis alanları, ürünler ve fiyatlarda değişiklik yapma, kampanyayı durdurma, ürünleri satıştan kaldırma hakkına sahiptir.

TM & © 2018 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir.