Kids Menü

Görselde kullanılan Monster High/Ninja Turtles karakterleri, reklam amaçlı kullanılmakta olup kampanya dahilinde verilen oyuncakları temsil etmemektedirler. Kampanya kapsamında verilen oyuncaklar 15.12.2017 tarihine kadar kampanyaya katılan Burger King® restoranlarında sergilenmektedir. Oyuncak bedeli Kids menü fiyatına dahildir. Görselde yer alan kids menü, Havalimanı, Mobil, Sezonluk Burger King restoranları ve paket servis hizmetinde farklı fiyat ile satılmaktadır. Oyuncak bedeli Kids menü fiyatına dahildir. Kids menüler; kampanyaya katılan Burger King® restoranlarında küçük boy içecek ve küçük boy patates ile servis edilirken; paket serviste orta boy patates ve kutu içecek ile servis edilmektedir.Tab Gıda’nın önceden haber vermeksizin kampanya ve ürün satışını durdurma hakkı saklıdır.

TM & © 2017 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation. Burger King markası ve amblemin tek sahibidir.

© Viacom Overseas Holdings C.V. © 2017 Viacom International Inc. All rights reserved. Nickelodeon is a trademark of Viacom International Inc. MONSTER HIGH and associated trademarks and trade dress are owned by, and used under license from, Mattel © 2017 Mattel. All rights reserved