Burger King®‘in GT King Pilotu Volkan Uğur Karagöl’ün Pistlerdeki Show’u Devam Ediyor!

Türkiye Pist Şampiyonası’nda Volkan Uğur Karagöl, Burger King’in sponsorluğunda yarışların İzmir’deki 3. Ayağında yine podyum mücadelesi verecek!

Büyük Seç, Bedava Oyna!

Burger King® restoranlarında Büyük seçim veya King seçim Lipton Ice Tea’li Menü alan herkese mobil oyun bedava!

Burger King®'de Sürprizler Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Mükemmel Birliktelik: Nescafe kupaları Burger King®'de hediye!

Burger King®’e Girin, Karlı “Chicken”!

Bavuğun Yeni Lezzeti Şaşırtan Fiyat İle Birleşince: Burger King®’ten King Chicken, 2 Menü Sadece 10.75 TL!

GT King Pilotu İzmit Körfez Pisti Basın Bülteni

Burger King®‘in GT King Pilotu Volkan Uğur Karagöl İzmit Körfez Pisti’nde Şov Yaptı! Türkiye Pist Şampiyonasında Burger King®‘i temsil eden Volkan Uğur Karagöl, İzmit’te koşulan yarışta 14.17.320’lik derecesi ile podyumun ilk basamağına çıkma başarısı gösterdi.

King Menü Basın Bülteni

Burger King® Krallar Gibi Hissetmeye Davet Ediyor! Görenlerin iştahını açan, “Krallar gibi” doyurucu ve ekonomik bir menü, 10 Nisan–30 Nisan tarihleri arasında Burger King®‘ restoranlarında lezzet tutkunlarını bekliyor.

GT King Outdoor Elemeler Basın Bülteni

Hız, Heyecan, Macera, Adrenalin ve Daha Fazlası Seni Çağırıyooo!!! Burger King®‘in ‘Yarış Pilotu’ olmak istiyorsan; hayallerini süsleyen bu fırsat Burger King® restoranlarındaki Lipton sıcak içecek bardaklarında…

GT King Final Yarışları Basın Bülteni

Burger King® GT King Yarış Pilotunu 20 Haziran’da İstanbul Park’ta Belirliyor! 20 Haziran Cumartesi günü İstanbul Park’ta gerçekleşecek büyük yarış sonunda Burger King®‘in GT King Pilotu olmaya hak kazanacak.

Pembe Panter Basın Bülteni

Pembe Panter 2 Burger King® Restoranları’nda!17 Nisan itibariyle Burger King® restoranlarında tüm çocuk menüleri Pembe Panter 2 oyuncakları ile sizleri bekliyor!

Kahve Sevenler 1 Arada

Burger King®, Nescafe Gold'un yanında şimdi de Nescafe 3'ü 1 arada sevenlere kahve keyfini yaşatıyor! Üstelik 1.5 TL!

Burger King®'in Lezzetli Kahvaltısına Yepyeni Bir Tat Eklendi: Burger King® Hash Browns

Lezzetten vazgeçemeyenlerin adresi Burger King®'de kahvaltı keyfi, birbirinden lezzetli alternatiflerle devam ediyor. Her sabah, lezzet severleri zengin kahvaltı menüsüne çağıran Burger King®, yeni ürünü Hash Browns ile kahvaltı lezzetine yeni bir tat ekledi.

Burger King®'in, Audi A3 kazandıran 'Büyük Çekiliş Kampanyası'na yaklaşık her 3 Saniyede 1 Katılım Gerçekleşiyor!

'Büyük Çekiliş Kampanyası' kapsamında, her hafta 1 Audi A3, her gün 1 HP Mini-Note dizüstü bilgisayar kazanma şansı tüm Burger King® Restoranları'nda tüm hızıyla devam ediyor.

Ramazanın Vazgeçilmezi Sultan Menü

Burger King®‘in her sene gelenekselleşen ve Ramazan boyunca satışa sunduğu Sultan Menü, bu sene İçim Ayran ile birlikte daha da zenginleşti. Üstelik İçim Ayranlı Sultan Menü, İçim Dolcia Sütlü Tatlı hediyeli!