Burger King King Chicken Menü

Türkiye’nin lider hızlı tüketim gıda zinciri Burger King’in yoğun ilgi gören lezzeti King Chicken’a özel avantajlı kampanya. Burger King’in eşsiz ve doyurucu tavuk lezzeti King Chicken Menüsü, sadece 5,95 TL’lik fiyatı ile tüketicilere sunuluyor.

Burger King Hoop Fest Heyecanı Adana’da

Ülkemizde Burger King tarafından düzenlenen Burger King Hoop Fest sokak basketbolu organizasyonunun yeni durağı Adana oldu. 29 – 30 Mayıs tarihlerinde M1 Merkez Adana’da 102 takımın katılımı ile düzenlenecek organizasyona binlerce Adanalı basketbol severin katılımı bekleniyor.

Burger King’den Hayalleri Gerçeğe Dönüştüren Kampanya

Müşterilerini gerçek fiyatlarla bir araya getiren Burger King, şimdide hayalleri gerçeğe dönüştürüyor. Türkiye’nin en yaygın hızlı tüketim gıda zinciri Burger King, en kaliteli ve en lezzetli menüleri en iyi fiyatlarla sunarken 15 Temmuz – 8 Eylül arasında sunduğu fırsatla 30 kişinin tatil hayalini gerçekleştiriyor.

Dondurma Burger King’te yenir!

Lezzetin adresi Burger King’te yaza özel dondurma kampanyası… Burger King’in taptaze süt kullanılarak yapılan lezzetli, sağlıklı ve hesaplı dondurması Sundea, herkesi serinlemeye davet ediyor.

Burger King’den kahve konsepti...

Geçtiğimiz günlerde efsanevi fast food markası 'Arby's'i marka grubuna ekleyen TAB Gıda, ‘Benim Kral Kafe'm’ konseptiyle ‘My BK Cafe’ ile kahve zinciri kuruyor. TAB Gıda bünyesindeki Burger King çatısı altında yer alan ‘My BK Cafe’nin, ilki Bahçelievler’de açıldı.

Burger King Hoop Fest’in Bursa etabı 14 - 15 Eylül’de Bursa Kent Meydanı AVM’de…

Türkiye’nin gerçek lezzeti Burger King’in 8 yıldır düzenlediği Burger King Hoop Fest’in bu yılki etapları heyecanla devam ediyor. Festivalin Bursa etabı 14 -15 Eylül’de Bursa Kent Meydanı Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek.

Burger King’den Kral Kahvaltı

Lezzetli, doyurucu ve hesaplı menüleri ile Türkiye’de 300’den fazla noktada, milyonlarca kişiye hizmet veren Burger King’den kaçırılmayacak kahvaltı menüleri. Dileyene çeşitli kahvaltılıklar, dileyenlere ise taze ve lezzetli kahvaltı sandviçlerinin yanındaki çaylar ise şirketten!