Vodafone Free Zone’a Geç, Burger King’te 2. Menüyü %50 İndirimle Kap!

Burger King ve Vodafone Free Zone işbirliğiyle başlatılan kampanyada, 30 Eylül’e kadar numarasını Vodafone Free Zone’a taşıyan herkes 6 Kasım’a kadar birbirinden leziz Buger King menülerinden ikincisini yüzde 50 indirimle yiyecek.

TAB Gıda, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesi lideri oldu.

Hızlı servis restoran zinciri Burger King’in Türkiye’deki master franchise’si TAB Gıda, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgelerinde 2 bin 728 restoran arasında “Markaya Değer Katma ve Satış” ödülünü aldı.

Ramazan’ın en uygun fiyatlı kampanyası Burger King’de!

Fast Food sektörünün lider ismi, lezzetli ve geniş ürün yelpazesi, güler yüzlü hizmeti ile damak tadına düşkünlerin buluşma noktası Burger King, Ramazan’ı Üçlü King Chicken Menü’sü ile karşılıyor.

Burger King’de 3’lü King Chicken menüler sadece 14,95 TL’ye!

Fast food sektörünün lider ismi ve güler yüzlü hizmeti ile damak tadına düşkünlerin buluşma noktası Burger King,3’lü King Chicken menüsünü özel bir fiyatla lezzet severlerle buluşturuyor.

Edremit’in ilki, Türkiye’nin 374’üncü Burger King’i açıldı…

Burger King Türkiye’deki 374. restoranını Edremit’te açtı. Türkiye’nin hızlı tüketim gıda şirketi ve Burger King’in master franchise'si TAB Gıda güvencesiyle Türkiye’de yaygınlaşan Burger King restoranı Edremit’teki ilk restoranı ile Edremitli Burger King severlere hizmet veriyor.

Monopoly Çılgınlığı Burger King’de!

Burger King, Hasbro ve Vodafone işbirliği ile başlattığı Monopoly Kampanyası ile Türkiye’de yine bir ilke imza atıyor. Burger King, menü alan herkese çekiliş ile 10 adet Volkswagen Polo, 100 adet iPad hediyelerinden birini kazanma şansı sunuyor.

Burger King Monopoly Çılgınlığı’ndan 10’larca ödül!

Türkiye’nin en hızlı servis restoran zinciri Burger King kazandırmaya devam ediyor. Burger King, Hasbro ve Vodafone işbirliği ile başlatılan Monopoly Kampanyası ile Türkiye’de yine bir ilke imza atıldı. Düzenlenen büyük bir organizasyonla Monopoly Kampanyası sonucunda çekilişe katılıp kazananlar birbirinden değerli hediyelerle ödüllendirildi.

Whopper’la El Clasico’ya…

Burger King, kampanya ile 30 kişiyi 17 Nisan’da Madrid’te oynanacak efsaneleşmiş Real Madrid-Barcelona maçına götürüyor. Şanslı futbolseverler tarihi rövanşı ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen’le birlikte izleme fırsatını da yakalayacak. 20 Ocak’ta başlayacak kampanya 28 Şubat’a kadar devam edecek.

Lezzet şimdi de ‘ODTÜ’lülerin hizmetinde!

Burger King Türkiye’deki 354. Ankara’daki 43. Burger King restoranını ODTÜ Alışveriş Merkezi’nde açtı. Türkiye’nin hızlı tüketim gıda şirketi TAB Gıda güvencesiyle Türkiye’de yaygınlaşan Burger King restoranı şimdi de ODTÜ kampüsünde Burger King severlere hizmet veriyor.

Burger King’in Lezzetli Sosları Sofranız İçin Boyut Değiştirdi!

Burger King’in birbirinden lezzetli soslarından üçü sofralara geliyor. Burger King müşterileri tarafından çok beğenilen Acı Sos, Ranch Sos ve Buffalo Sos 250 gramlık şişelerde satışa sunuluyor. Burger King’in tadından vazgeçilmeyen ürünlerine daha da lezzet katan sosların tadını evde doyasıya çıkartabilirsiniz.

Dondurma Burger King’de yenir!

Yaz mevsimini, lezzetin adresi Burger King’te karşılayın! … Burger King’in taptaze süt kullanılarak yapılan lezzetli, sağlıklı ve hesaplı dondurmaları herkesi serinlemeye davet ediyor.

Burger King Hoop Fest’in Bursa etabı 14 – 15 Eylül’de Bursa Kent Meydanı AVM’de…

Türkiye’nin gerçek lezzeti Burger King’in son 7 yıldır gerçekleştirdiği Hoop Fest’in bu yılki etapları heyecanla devam ediyor. Festivalin Bursa’da yapılacak etabı 14 -15 Eylül’de Bursa Kent Meydanı Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek.

“Monopoly çılgınlığı Burger King’te” kampanyasına en iyi mobil pazarlama ödülü

Burger King’in düzenlediği “Monopoly Çılgınlığı Burger King’de” kampanyası , İnteraktif Pazarlama Zirvesi’nden “EN İYİ MOBİL PAZARLAMA KAMPANYASI” ödülüyle döndü.

Monopoly Çılgınlığı Burger King’de!

Burger King, Hasbro ve Vodafone işbirliği ile başlattığı Monopoly Kampanyası ile Türkiye’de yine bir ilke imza atıyor. Burger King, menü alan herkese çekiliş ile 10 adet Volkswagen Polo, 100 adet iPad hediyelerinden birini kazanma şansı sunuyor.

“Monopoly çılgınlığı Burger King’de” kampanyası ödüle doymuyor!

Burger King’in düzenlediği “Monopoly Çılgınlığı Burger King’de” kampanyası, İnteraktif Pazarlama Zirvesi’nden “En İyi Mobil Pazarlama Kampanyası” ödülünü aldıktan sonra Digital Age Yaratıcılık Ödüllerinde “En Yaratıcı Mobil Kampanyalar Birincisi” oldu.