Yılın İş İnsanları Seçildi

Fortune Türkiye dergisi, Aralık 2012 sayısında “Yılın İş İnsanları”nı seçti. Kendi alanlarında başarılı, farklı stratejileriyle öne çıkan ve güçlenen yöneticilerin seçildiği listede TAB Gıda Genel Müdürü Caner Dikici 43. sırada yer aldı.

Kâr ve gelirde yıllık artış da dahil olmak üzere mali sonuçların değerlendirilmesi yapıldı. Halka açık şirketler için şirketlerin yıl içindeki borsa performansı ve yöneticilerin görev sırasında hisselerde meydana gelen kazanç değişimleri göz önüne alındı.

Burger King® markasının dünyadaki en büyük franchiseelerinden biri olan TAB GIDA, EMEA Global Fuarı 2012’de “En çok kar eden Franchisee” Ödülüne layık görüldü

Dünyanın en büyük hızlı servis restoran zincirlerinden biri olan BURGER KING® ’in Türkiye’deki master franchisee’i TAB Gıda, Eylül 2012’de İrlanda’nın başkenti Dublin’de gerçekleşen EMEA Global Fuarı 2012’de Avrupa, Ortadoğu ve Afrika Bölgeleri’ndeki restoranlar arasında 2012 yılında en çok kârı elde ederek EMEA tarafından “En Çok Kar Eden Franchisee Ödülü’ne” layık görüldü.

Burger King®'in Ateşi Gönülleri Yine Fethetti!

Burger King® ateşi tüm Türkiye’yi sararken, 2011 yılı Mediacat ve Ipsos KMG araştırması sonucu Fast-Food kategorisinde “Türkiye’nin En Samimi Markası” seçilmekle de yetinmeyip haklı başarısını üst üste aldığı “2011 ve 2012 Türkiye’nin Lovemark’ı” ödülleriyle de taçlandırdı.

Hızlı servis restoran sektörünün öncüsü BURGER KING®’den paket serviste devrim; Turkcell Magnet

TAB Gıda bünyesindeki Burger King, bir ilke daha imza atarak alışverişte kolaylık sağlayacak bir sistemi Turkcell iş birliği ile tüm Burger King müşterilerine sunuyor. Paket serviste devrim yaratacak olan Turkcell Magnet sayesinde tüm Burger King müşterileri birbirinden lezzetli Burger King ürünlerine kolaylıkla ulaşılabilecek.

Türkiye’nin en büyük hızlı servis restoran zinciri Burger King, dünyada bir ilk olan temassız Mobil Sipariş uygulaması olan Turkcell Magnet ile sipariş almaya başladı. Şimdilik yalnızca Turkcell MaxiPLUS5 kullanıcılarına özel olan uygulamada, cihaz kutularından çıkacak özel üretilmiş buzdolabı magnetlerini cep telefonlarına okutanlar, Mobil Sipariş uygulaması üzerinden Burger King ürünlerini kolayca seçerek, sipariş verilebilecek.

Tüm Pepsi kapakları altında Burger King’den sürpriz menülere inanılmaz indirimler!

Türkiye’nin en sevilen hızlı servis restoran zinciri Burger King’de Pepsi alanlar kazanıyor. 15 Eylül 2012 tarihine kadar herhangi bir satış noktasından 1, 1,5, 2, 2,5, 3 litrelik Pepsi ve gümüş kapaklı Yedigün alanlar hem doyurucu, hem de tadına doyum olmayan Burger King’in sürpriz menülerinde inanılmaz indirimler kazanıyor.

Kampanyaya katılmak için gümüş kapaklı Yedigün ve raflardaki tüm Pepsi kapakları altında yer alan şifreyi cep telefonlarından 5757 numarasına göndermek yeterli. Cep telefonlarına iletilen kupon kodları ile Burger King restoranlarına gelenler sürpriz menülerdeki inanılmaz indirimlerden yararlanırken, sevdikleriyle de hoşça vakit geçirmenin keyfini yakalayabiliyor.

Burger King® Monopoly Kampanyasının Talihlileri Hediyelerini Aldı

Türkiye’nin hızlı servis restoran zinciri Burger King, hem eğlencesi hem de hediyesi bol “Monopoly Çılgınlığı” kampanyasının talihlilerine hediyelerini teslim etti.

İlk fazının başarısını İnteraktif Pazarlama Zirvesi’nde aldığı, ‘En iyi Mobil Pazarlama Kampanyası’ ödülü ve Digital Age “En Yaratıcı Mobil Kampanya” ödülü ile pekiştiren Burger King Monopoly Çılgınlığı’nın ikinci fazında da talihliler sayısıyız ödülün yanında 10 adet Chevrolet Aveo, 50 adet iPad2 ve 20 adet mini akülü araca sahip oldu.

Burger King'in Lezzetli Sosları Boyut Değiştirip Evinin Sofrasına Geliyor

Burger King’in birbirinden lezzetli soslarından üçü sofralara geliyor. Burger King müşterileri tarafından çok beğenilen Acı Sos, Ranch Sos ve Buffalo Sos 250 gramlık şişelerde satışa sunuluyor. Burger King’in tadından vazgeçilmeyen ürünlerine daha da lezzet katan sosların tadını evinizde de doyasıya çıkartabilirsiniz.

“Bütün Dünya Anladı” Gerçek fiyat yine Burger King’de

Burger King, ”Bütün Dünya Anladı” kampanyası kapsamında, çok özel menü fiyatları uyguluyor.

Burger King’de 3’lü King Chicken menüler sadece 15,95 TL’ye!

Fast food sektörünün lider ismi ve güler yüzlü hizmeti ile damak tadına düşkünlerin buluşma noktası Burger King, 3’lü King Chicken menüsünü özel bir fiyatla lezzet severlerle buluşturuyor.

Burger King’den Elmalı Suffle Kampanyası

Burger King'den tadına doyulmayan lezzet elmalı suffle ile içinizi ısıtacak çay veya kahve bir arada sadece 4.95TL!

Burger King'den Chicken Royale İle Lezzetler Birliği

Türkiye’nin en büyük hızlı servis restoran zinciri Burger King, en sevilen ürünlerinden Chicken Royale’in farklı lezzetlerini “Lezzetler Birliği” Kampanyası ile Burger King tutkunlarına sunuyor.

Burger King’de Monopoly Çılgınlığı Yeniden Kazandırıyor

Burger King ‘in geçtiğimiz dönemde gerçekleştirdiği “Monopoly Kampanyası” Burger King severlerle tekrar buluşuyor. İstediği operatörden Burger King Monopoly Çılgınlığı’na katılan herkes, aldığı menü karşılığında çekilişe katılma ve anında milyonlarca hediye kazanma şansı yakalıyor.