Burger King®, bu yıl da Türkiye’nin “En Sevilen Fast Food Markası”

Burger King®, Mediacat ve Ipsos KMG araştırma şirketinin yaptığı bağımsız araştırmalar sonucunda 3. kez sektöründeki liderliğini kanıtlayarak Türkiye’nin Lovemark’ı seçildi.

Burger King®’ten doyurucu ve leziz bir ramazan geleneği; SULTAN MENÜ

1995 yılından bu yana TAB Gıda ile Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayan, Türkiye’nin en büyük hızlı servis restoran zinciri Burger King®, Ramazan ayı boyunca SULTAN MENÜ kampanyası ile sevenlerine farklı menü seçenekleri sunacak.. Doyurucu, lezzetli ve zengin içerikli iki farklı alternatif ile sunulan SULTAN MENÜLER, Burger Kingçiler’in vazgeçilmezi olacak.

Burger King® ile Survivor Adası’na gitmek için son bilet 22 Nisan

Türkiye’nin en büyük hızlı servis restoran zinciri Burger King’in Whopper Survivor kampanyası kapsamında talihli ilk ekip Panama’ya giderek heyecana ortak oldu. Survivor yarışmasını yerinde izlemek isteyenler için ise son tarih 22 Nisan.

Burger King® tüketicilerin ‘tavsiye’ markası oldu

Hızlı servis restoran zinciri Burger King’in 17 yıldır Türkiye’deki master franchise’ı olan TAB Gıda, başarılı sonuçlar almaya devam ediyor. TAB Gıda bünyesinde faaliyet gösteren Burger King, yapılan bir araştırmaya göre gençlerin en sık tercih ettiği fast food restoranı oldu.

Burger King®’de Kırmızı Ödülleri’ne Destek!

Hürriyet Gazetesi tarafından bu yıl onuncusu düzenlenen Kırmızı Ödülleri, 28 Şubat 2013’te İstanbul Küçükçiftlik Parkı’nda gerçekleşti. Basında En İyiler Reklam Ödülleri’nin verildiği Kırmızı Ödülleri törenine Burger King® de dış mekan sponsoru olarak destek vermiş, Burger King tırının Küçükçiftlik Parkı önünde yer aldığı gecede, değerli katılımcılara ürün ikramında bulunulmuştur.

20 şanslı Burger King®’çiye dilediği kişiyle beraber Survivor’ı yerinde izleme fırsatı!

Dünyanın en büyük hızlı servis restoran zinciri Burger King®, sevenlerine muhteşem bir fırsat sunuyor. 1 Şubat itibariyle başlayacak yeni kampanya ile Burger King®'çi 20 şanslı çift, Panama Adası’nda yapılacak Survivor yarışmasını yerinde izleme şansını yakalayacak.