Patatesin Kralından Kova Kova Patates!

Altın sarısı, çıtır çıtır ve bir o kadar da lezzetli yeni patatesleriyle artık patatesin de kralını satışa sunan Burger King, yepyeni Kova Boy patatesleri ile müşterilerini paylaşmanın tadını doya doya çıkarmaya davet ediyor.

“Dünya Engelliler Haftası”nda TAB GIDA ailesi bir araya geldi

“Dünya Engelliler Haftası” nedeniyle düzenlenen programda TAB GIDA ailesi bir araya geldi. TAB GIDA’dan üst düzey yöneticilerin katıldığı program keyifli dakikalara sahne olurken, TAB GIDA iştiraki restoranlarda çalışan engelli personellere yemek verildi.

TAB Gıda 2014’de de Ödüllere Doymadı!

2014 yılını birçok yenilikle kapatan TAB Gıda, başarılarını aldığı ödüllerle pekiştiriyor. 2014 Peramoda ödül töreninde yılın “En başarılı hızlı servis restoran zinciri” ödülüne layık görülen TAB Gıda, Popeyes restoran zincirleri ile Popeyes® Louisiana Kitchen tarafından “Fark yaratan marka” küresel ödülünün sahibi oldu.

Burger King, yepyeni Kova Boy patatesleri ile müşterilerini paylaşmanın tadını doya doya çıkarmaya davet ediyor.

Altın sarısı, çıtır çıtır ve bir o kadar da lezzetli yeni patatesleriyle artık patatesin de kralını satışa sunan Burger King, yepyeni Kova Boy patatesleri ile müşterilerini paylaşmanın tadını doya doya çıkarmaya davet ediyor.

Paylaşmanın Tadını Burger King®'in Yeni Kova Boy Patatesleri İle Çıkar!

Altın sarısı, çıtır çıtır ve bir o kadar da lezzetli yeni patatesleriyle artık patatesin de kralını satışa sunan Burger King, yepyeni Kova Boy patatesleri ile müşterilerini paylaşmanın tadını doya doya çıkarmaya davet ediyor.

Patatesin Kralı BURGER KING®’de!

Patatesin kralını satışa sunan lider marka BURGER KING®, yeni yatırımıyla müşterilerinin isteğine de kulak verdi. Altın sarısı, çıtır çıtır ve oldukça lezzetli patatesler tüm BURGER KING® restoranlarında servis edilmeye başladı.

Fast Food Kategorinde Türkiye’nin 'En Sevilen Markası' Yine Burger King®

Burger King, MediaCat ve Ipsos araştırma şirketinin yaptığı Türkiye’nin Lovemark’ları araştırması sonucunda 3. kez sektöründeki liderliğini kanıtlayarak kendi kategorisinde Türkiye’nin En Sevilen Markası seçildi.

Türkiye’nin En Çok Konuşulan Fast Food Markası; Burger King®

Burger King, MediaCat için Türkiye’nin ilk WOMM Ajansı FikriMühim tarafından gerçekleştirilen araştırma sonucunda hızlı servis restoran zinciri kategorisinde açık ara farkla 2013 yılının en çok konuşulan markası seçildi.

BURGER KING®’ten futbolseverlere “Golburger”

Türkiye’nin en sevilen fast food markası Burger King®, heyecanla beklenen kupa maçlarına özel yeni kampanyası “Golburger” ile yılın golünü attı. Haziran ayı boyunca geçerli olacak Burger King®’in yeni GOLBURGER ETLİ ve GOLBURGER TAVUKLU menüleri beraber 13,50 TL’ye satışa sunuluyor.

Burger King’den bir Ramazan Geleneği;Sultan Menü!

Türkiye’nin en büyük hızlı servis restoran zinciri* ve mükemmel lezzetlerin adresi BURGER KING® hem doyurucu hem de ekonomik Ramazan menüleriyle sizi iftara davet ediyor!

Justin Timberlake konserine Burger King® Desteği

The 20/20 Experience World Tour adlı dünya turnesi kapsamında Burger King® desteğiyle Türkiye’de ilk kez sahne alan olan Justin Timberlake, hayranlarına keyifli bir gece yaşattı.

Burger King® Tatlı Keyfini İkiye Katlıyor!

Muhteşem lezzetlerin tek adresi BURGER KING® tatlı sevenlere küçük sürprizler hazırlamaya devam ediyor. Birbirinden lezzetli Lamington Kek ve Tarçınlı Çörek, yanında çay veya kahve ikramıyla BURGER KING® restoranlarında yerini alıyor.

Sevgililer Günü'nde Tatlı Keyfi Burger King®'ten!

Muhteşem lezzetlerin tek adresi BURGER KING®, birbirinden tatlı yeni lezzetlerini sevenleriyle buluşturuyor. İki yeni tatlı; Lamington Kek ve Tarçınlı Çörek, Burger King restoranlarındaki yerini aldı. Sevgililer Günü’ne özel 2 adet Whopper Menü alana 2’li Lamington Kek hediye eden Burger King, sevgililerin güzel anlarında yanlarında oluyor.

5 Çayında Tatlı Keyfi Burger King®'te!

Muhteşem lezzetlerin tek adresi BURGER KING®, birbirinden tatlı yeni lezzetlerini sevenleriyle buluşturuyor. İki yeni tatlı; Lamington Kek ve Tarçınlı Çörek, Burger King restoranlarındaki yerini aldı.

Muhteşem lezzetlerin tek adresi BURGER KING®, birbirinden lezzetli gurme lezzetler sunmaya devam ediyor.

Barbekü sosla füme etin birleştiği yepyeni burger keyfi Texassmokehouse, 20 Ocak 2014’ten itibaren BURGER KING® restoranlarında yerini aldı.

burgerking.com.tr’ye "Interactive Media Awards"dan "En İyi Websitesi" ödülü

Türkiye’nin en büyük hızlı servis restoran zinciri Burger King’in web sitesi burgerking.com.tr, Interactive Media Konseyi tarafından gerçekleştirilen ‘Interactive Media Awards’ gıda kategorisinde ‘En İyi Websitesi’ ödülü ile onurlandırıldı.

Burger King Gurme Burger Tadım

Yurtiçi ve yurtdışında tanınan bir gurme olarak yeni çıkarmış olduğumuz Gurme Burger’leri tattırarak fikirlerini almak..

Artık Patatesin Kralıda Burger King®'de!

Müşterilerinin beklenti ve istekleri doğrultusunda patateslerini baştan aşağı yenileyen BURGER KING®, patatesin kralını satışa sundu.