Burger King®, Türkiye’deki 20. yılında 600’den fazla restoranıyla büyümesini sürdürüyor!

70 ilde 600’den fazla restoranı ve 15 bin çalışanı ile Burger King, Türkiye’deki 20. yılını kutluyor. Türkiye’deki büyüme başarısı Türkiye sınırlarını aşarak 2012 yılı itibariyle Çin’de büyümeye başlayan Burger King, bu ülkede de 500 restorana ulaştı.

Burger King®, 4. Kez Fast Food Kategorisinde Türkiye’nin LOVEMARK’ı Seçildi!

Burger King®, başarılarını aldığı ödüllerle pekiştirmeye devam ediyor. Mediacat ve Ipsos tarafından yapılan “lovemark” araştırmaları sonucunda Burger King®, 4. kez Türkiye’nin en sevilen fast food markası seçildi.

Burger King® web sitesine Altın Örümcek’ten iki ödül

Burger King®, başarılarını aldığı ödüllerle pekiştirmeye devam ediyor. 14 Ekim’de düzenlenen 13. Altın Örümcek Ödül Gecesi’nde Jüri değerlendirmeleri sonucunda Burger King® web sitesi “restaurant & cafe” ve “yiyecek & içecek” olmak üzere iki ayrı kategoride ödül aldı.

Burger King® ’de 2’li Köfteburger Menü Sadece 13,50 TL’ye Ya da Burger King® ’den Avantajlı 2’li Köfteburger Menü Kampanyası

Türkiye’nin en büyük*, hızlı servis restoran zinciri Burger King®’de 2’li Köfteburger menü sadece 13,50 TL’ye! Fast food sektörünün lider ismi ve güler yüzlü hizmeti ile damak tadına düşkünlerin buluşma noktası Burger King, 2’li Köfteburger menüsünü özel bir fiyatla lezzet severlerle buluşturuyor.

Burger King® web sitesine iki prestijli ödül

Hızlı servis restoran zincirleri sektörünün lideri konumunda bulunan TAB Gıda, Burger King markasına ait web sitesi ile web dünyasının iki prestijli ödülünün sahibi oldu.

Burger King® ’den Tavukseverlere Avantajlı King Chicken Kampanyası

Türkiye’nin en büyük*, hızlı servis restoran zinciri Burger King®’in yoğun ilgi gören lezzeti King Chicken’a özel avantajlı kampanya!

Effie’den Burger King®’e ödül

2014 yılını birçok yenilikle kapatan Burger King, başarılarını aldığı ödüllerle pekiştiriyor. Misafirlerinden gelen talepler doğrultusunda kızarmış patateslerini yenileyen Burger King “Patatesin Kralı ” sloganıyla başlattığı imaj çalışması ile 2015 Effie Ödülleri’nde, “Zincir Mağaza ve Zincir Restoranlar” kategorisinde Gümüş Effie’nin sahibi oldu.

BURGER KING®’in “Big King Menü” Kampanyası fark yaratıyor.

Muhteşem lezzetlerin tek adresi BURGER KING® birbirinden lezzetli menülerini çok özel kampanyalarıyla Burger King® tutkunlarıyla buluşturmaya devam ediyor. “ Big King Menü” ile Burger King® severler, enfes patates kızartması ve içeceğiyle birlikte Big King Menü keyfine 12,50TL’lik çok özel bir fırsatla sahip oluyor.

BURGER KING®’den bir Ramazan Geleneği; SULTAN MENÜ!

Türkiye’nin en büyük hızlı servis restoran zinciri Burger King®, Ramazan ayı boyunca sevenlerini leziz, doyurucu ve ekonomik Ramazan menüleriyle buluşturuyor. Burger King®’in bir Ramazan geleneği haline gelen SULTAN MENÜ’ler bu Ramazan’da da iftar sofralarının vazgeçilmezi olacak.

Burger King® "Ekonomi Teorisi"Menü büyür fiyat küçülür

Burger King “Ekonomi Teorisi” ile menü büyürken fiyatlar küçülüyor. 1 adet Tavukburger menü ve 1 adet Hamburger menü birlikte sadece 12,50TL’ye Burger King tutkunları ile buluşuyor! Üstelik daha büyük boy içecek ve patatesleri ile

Bu yıl da Burger King® ile 23 Nisan çocuklar için çok keyifli geçti!

Beşiktaş Belediyesi’nin 10 yıldır düzenlediği geleneksel 23 Nisan Çocuk Şenlikleri bu yıl da çok renkli ve eğlenceli görüntülere sahne oldu. Beşiktaş Belediyesi Çilekli Spor Tesisleri’nde gerçekleşen şenliklerde 10 bini aşkın çocuk ağırlandı.

Harika Spicy sosu ile unutulmaz lezzetler arasında yer alan Tendercrisp Burger’in tadına doyulmuyor

Dışı çıtır, içi yumuşacık 140 gr’lık tavuk göğüs filetosu ve harika özel Spicy sosu ile Burger Kingçi’lerin favorisi haline gelen Tendercrisp Menü, sizi lezzet şölenine davet ediyor.

Burger King®’de 3’lü King Chicken menüler sadece 15,95 TL’ye!

Fast food sektörünün lider ismi ve güler yüzlü hizmeti ile damak tadına düşkünlerin buluşma noktası Burger King, 3’lü King Chicken menüsünü özel bir fiyatla lezzet severlerle buluşturuyor.

Burger King®’in enfes sosları “Sos-Ye-Loji” ile dijital ortama taşındı.

Menüsünde sos olmazsa olmaz diyenler, hangi menüye hangi sosun daha çok yakışacağını merak edenler “Sos-Ye-Loji” çatısı altında toplandı. Burger King®’in enfes sosları artık yepyeni bir bilim dalı olan Sos-Ye-Loji ile dijital ortamda sos severlerle buluştu.

Burger King® müşterilerini Chipotlemeye davet ediyor.

Hızlı servis restoran zinciri sektöründe Türkiye’nin en sevilen markası Burger King®, yeni menülerinde közlenmiş biberli Chipotle sos ve leziz cheddar peynirini araya getirdi.