Dünyaca Ünlü Lezzetler Bursalılarla Buluşmaya Devam Ediyor.

Türkiye’de 600’den fazla restoranla hizmet veren Burger King® ve dışı çıtır içi yumuşacık lezzetlerini 170’i aşkın restoranında tavuk severlerle buluşturan Popeyes®, Bursa Özdilek Park’taki yeni restoranlarıyla kapılarını lezzet severlere açıyor.

Dünyaca Ünlü Lezzetler Kayserililerle Buluşmaya Devam Ediyor.

Türkiye’de 600’den fazla restoranla hizmet veren Burger King® ve dışı çıtır içi yumuşacık lezzetlerini 170’i aşkın restoranında tavuk severlerle buluşturan Popeyes®, Kayseri İldem Park’ta yeni restoranlarıyla kapılarını lezzet severlere açıyor.

Burger King® 5’inci kez Türkiye’nin en iyisi seçildi!

Türkiye’nin en büyük hamburger restoran zinciri Burger King®, “AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları Araştırması 2016” kapsamında tüketiciler tarafından self servis restoran kategorisinde birinciliğe layık görüldü.

www.tiklagelsin.com’dan sipariş verenler kazanmaya devam ediyor!

TAB Gıda’nın düzenlediği “www.tiklagelsin.com” kampanyasının 3. dönem talihlileri hediyelerini aldı. Burger King®, Popeyes® ya da Usta Dönerci® siparişlerini “www.tiklagelsin.com” üzerinden verenler arasında yapılan çekiliş sonrası, 1 kişi Nissan Juke, 5 kişi iPhone 6S, 10 kişi LG Full HD Smart TV’nin sahibi oldu.

Burger King®’ten Yepyeni “Çikolatalı Bisküvili Milkshake”

Milkshake keyfinize biraz da çikolatalı bisküvi eklemeye ne dersiniz? Tadına doyulmaz milkshake lezzetini nefis çikolatalı bisküvi sürprizi ile harmanlayan “Çikolatalı Bisküvili Milkshake” Burger King®’de sizleri bekliyor.

Burger King®’den Miniklere Karne Sürprizi: “Troller”

Burger King®’ten Kids Menü alan minik misafirlere eğlence dolu “Troller”’in rengarenk oyuncakları hediye!