Burger King® "Süper Kahraman Birliği"

Burger King®’de Kids Menülere, DC Comics evreninin Adalet Birliği ‘Justice League’den Superman, Batman ve Wonder Women karakterlerinin oyuncakları girdi. Üç farklı Justice League oyuncağının bulunduğu Kids Menüler, küçük büyük tüm çizgi roman tutkunlarının tercihi olacak.

Burger King® Ödüle Doymuyor!

Türkiye’de TAB Gıda güvencesiyle hizmet veren Burger King®, Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) ve AKADEMETRE Araştırma Şirketi tarafından gerçekleştirilen “1 Numaralı Markalar Araştırması” kapsamında “Self Servis - Restoran” kategorisinde bu yıl da birinciliğini korudu.

Burger King®’den Doyurucu King Chicken® Menü Fırsatı

Efsane lezzetlerin adresi Burger King®’den, lezzet tutkunlarını sevindirecek kampanya! Efsane King Chicken® Menü kısa bir süre için yalnızca 9.95 TL !

Burger King®’den Gamerlara, Kampanya Gibi Kampanya!

Efsane lezzetlerin vazgeçilmez adresi Burger King®, oyun tutkunları için geliştirdiği Pro Gamer menüler ile fark yaratmaya devam ediyor. Pro Gamer menülerinden herhangi birini sipariş edenler Aral Game’de Şubat sonuna kadar geçerli %10 indirim kazanıyor!

Burger King®’le Aşkı Yudumla

Efsane lezzetlerin vazgeçilmez adresi Burger King® bu yıl da Sevgililer Günü’nde çiftlerin içini ısıtacak.

Burger King®’in Gurme Lezzetleri Yeni Yılda da Tutkunlarını Bekliyor

Efsane lezzetlerin adresi Burger King®’in birbirinden özel gurme lezzetleri yeni yılda da lezzet tutkunlarını sevindiriyor.

Burger King® The ONE Awards’de “Fast Food” Kategorisinde “Yılın İtibarlısı” Seçildi

Marketing Türkiye ile tüketici araştırmaları konusundaki çalışmaları ile öne çıkan AKADEMETRE’nin ortak düzenlediği “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” kapsamında ‘fast food’ kategorisinde ‘yılın itibarlısı’ Burger King® oldu.

Burger King® Google’da Örnek Gösterildi

Efsane lezzetlerin vazgeçilmez adresi Burger King®, oyun tutkunları için geliştirdiği Pro-Gamer menüler için hayata geçirdiği dijital pazarlama çalışmaları ile Google’da örnek gösterildi.