Çikolatalı Milkshake Günü Burger King®’de Kutlanır

Türkiye’nin en yaygın burger restoran zinciri Burger King®, 12 Eylül Dünya Çikolatalı Milkshake gününüzü kutlar.

Serinliği İkiye Katla!

Burger King® Yaz Lezzetleri, Yepyeni Karamel Seçeneğiyle Serinliği 2'ye Katlıyor.

TFI TAB Gıda Yatırımları yurt dışı operasyonlarına yatırımı sürdürüyor.

Türkiye’nin lider hızlı servis restoran (QSR) zinciri işletmecisi TFI TAB Gıda Yatırımları’nın, Kuzey Makedonya Cumhuriyeti’nde sistemine dahil ettiği Burger King® ve Usta Dönerci® restoranlarıyla Türkiye ve Çin dışındaki restoran sayısı 26’ya ulaştı. Açılışların ardından şirketin Türkiye, Çin, Kıbrıs, Gürcistan ve Kuzey Makedonya Cumhuriyeti’ndeki toplam restoran sayısı 2.200’e yaklaştı.

Burger King®’den Serinliğin Ötesinde Tatlı Hareketler

Vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King®, yazı, serinliğin ötesinde tatlı hareketlerle karşılıyor. Vişneli Tatlı, Dondurmalı Vişneli Tatlı, Nane Çikolata Dondurma ve Nane Çikolata Milkshake seçenekleriyle Burger King®, bu yaz tatlı severlere ferahlatıcı bir lezzet şöleni yaşatmaya hazırlanıyor.

Izgara Ateşinin Kralı Burger King®’den Nefis Mangalda Izgara Tavuk

Izgara ateşinde pişen vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King®, yeni “Mangalda Izgara Tavuk” ile mangalda tavuk lezzetini doruklara çıkarıyor.

Dedektif Pikachu Şimdi Burger King®’lerde!

Fenomen çizgi serisi Pokemon’un sevimli kahramanı Pikachu, ‘’Dedektif Pikachu’’ karakteriyle sevenleriyle tekrar buluşuyor. Burger King® Kids Menü’lere heyecan katmaya hazırlanan ‘’Dedektif Pikachu”, küçük büyük tüm Pokemon tutkunlarının tercihi olacak.

Burger King®’den ‘Dünya Hamburger Günü’nde Whopper® Deneyimi

Vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King®, ‘Dünya Hamburger Günü’nde lezzet tutkunlarına VR uygulaması ile ikonik ürünü olan Whopper®’ı hazırlama deneyimi yaşattı.

Türkiye'nin En İtibarlı Fast Food Markası Burger King®

Türkiye’de hızlı servis restoran sektöründe çeyrek asırlık tecrübesiyle TAB Gıda çatısı altında faaliyet sürdüren Burger King®, Türkiye İtibar Endeksi araştırması ödül töreninde ‘Türkiye’nin En İtibarlı Fast Food Markası’ seçildi.

A.L.F.A’dan Burger King®’e İki Ödül

Vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King®, “Müşteri Deneyimini En İyi Yöneten Markalar”ın yarıştığı A.L.F.A. Awards’ta halk jürisinin seçimiyle “FAST FOOD” kategorisinin birincisi oldu.

Dünya Hamburger Gününü Krallar Gibi Kutlayın!

Vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King® Türkiye’nin en çok tercih edilen ürünleri ikonik lezzet Whopper® ve reçetesi Türkiye’de değişerek dünyaya yayılan Big King® ile lezzet tutkunlarını sevindiriyor.

Burger King®’in “Basketbolu Ateşliyoruz” Kampanyasına Altın Effie Ödülü

Burger King®, Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği’nin Effie Worldwide Inc. işbirliğiyle düzenlediği, pazarlama ve iletişim alanında dünyanın en zorlu ve itibarlı yarışması olarak kabul edilen Effie Türkiye Reklam Etkinliği Ödülleri’nde, EuroLeague sponsorluğu kapsamında hayata geçirdiği “Basketbolu Ateşliyoruz” kampanyası ile Altın Effie ödülüne layık görüldü.

Burger King®’in Ramazan Efsanesi Yeni İçeriği ile Geri Döndü: Sultan Menü!

Türkiye genelindeki 650’den fazla restoranı ile burger tutkunlarına hizmet veren Burger King®, bu Ramazan’da Sultan Menü ile en lezzetli ve hesaplı iftarlara ev sahipliği yapacak.

Büyük haber! “Coca-Cola artık Burger King®’de”

Türkiye genelindeki 650’den fazla restoranı ile burger tutkunlarına hizmet veren Burger King®, yeni dönemde Coca-Cola ve zengin portföyünde yer alan markalar ile çalışma kararı aldı. Vazgeçilmez lezzetlerin adresi Burger King® bu işbirliğini reklam kampanyası ile duyurdu.

Sektörünün “İyi Yaşam Markası” Burger King®

Türkiye’de TAB Gıda güvencesiyle hizmet veren Burger King®, Küresel markalar topluluğu Sustainable Brands İstanbul için Nielsen tarafından bu yıl ikincisi gerçekleştirilen ve Türk tüketicisinin yaşam tarzına, tüketim alışkanlıklarına odaklanan Good Life Brands/İyi Yaşam Markaları Töreni’nde “Restoran-Cafe” kategorisinde birinci oldu.

Burger King® "Süper Kahraman Birliği"

Burger King®’de Kids Menülere, DC Comics evreninin Adalet Birliği ‘Justice League’den Superman, Batman ve Wonder Women karakterlerinin oyuncakları girdi. Üç farklı Justice League oyuncağının bulunduğu Kids Menüler, küçük büyük tüm çizgi roman tutkunlarının tercihi olacak.

Burger King® Ödüle Doymuyor!

Türkiye’de TAB Gıda güvencesiyle hizmet veren Burger King®, Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) ve AKADEMETRE Araştırma Şirketi tarafından gerçekleştirilen “1 Numaralı Markalar Araştırması” kapsamında “Self Servis - Restoran” kategorisinde bu yıl da birinciliğini korudu.

Burger King®’den Doyurucu King Chicken® Menü Fırsatı

Efsane lezzetlerin adresi Burger King®’den, lezzet tutkunlarını sevindirecek kampanya! Efsane King Chicken® Menü kısa bir süre için yalnızca 9.95 TL !

Burger King®’den Gamerlara, Kampanya Gibi Kampanya!

Efsane lezzetlerin vazgeçilmez adresi Burger King®, oyun tutkunları için geliştirdiği Pro Gamer menüler ile fark yaratmaya devam ediyor. Pro Gamer menülerinden herhangi birini sipariş edenler Aral Game’de Şubat sonuna kadar geçerli %10 indirim kazanıyor!

Burger King®’le Aşkı Yudumla

Efsane lezzetlerin vazgeçilmez adresi Burger King® bu yıl da Sevgililer Günü’nde çiftlerin içini ısıtacak.

Burger King®’in Gurme Lezzetleri Yeni Yılda da Tutkunlarını Bekliyor

Efsane lezzetlerin adresi Burger King®’in birbirinden özel gurme lezzetleri yeni yılda da lezzet tutkunlarını sevindiriyor.

Burger King® The ONE Awards’de “Fast Food” Kategorisinde “Yılın İtibarlısı” Seçildi

Marketing Türkiye ile tüketici araştırmaları konusundaki çalışmaları ile öne çıkan AKADEMETRE’nin ortak düzenlediği “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” kapsamında ‘fast food’ kategorisinde ‘yılın itibarlısı’ Burger King® oldu.

Burger King® Google’da Örnek Gösterildi

Efsane lezzetlerin vazgeçilmez adresi Burger King®, oyun tutkunları için geliştirdiği Pro-Gamer menüler için hayata geçirdiği dijital pazarlama çalışmaları ile Google’da örnek gösterildi.