TAB Gıda bünyesinde faaliyet gösteren Türkiye’nin en hızlı servis restoran zinciri Burger King®, web tasarım trendlerini takip ederek hazırlanan, kullanıcı dostu tasarımı ve işlevselliği ile Web Awards 2015’te “Food Industry” kategorisinde “Standard of Excellence” ödülüne layık görüldü. Burger King®, Türkiye’de kendi kategorisinden ödül kazanan tek marka oldu.

Üstün hizmet kalitesi ve müşterileriyle kurduğu sıcak ve samimi iletişim ile ürün yelpazesini her yıl yenileyen TAB Gıda, başarılarını aldığı ödüllerle pekiştirmeye devam ediyor. Burger King®, www.burgerking.com.tr web sitesi ile web dünyasının en prestijli ödülleri arasında gösterilen W3 Awards’da “General Website Categories – Food and Beverage” ödülünün de sahibi oldu.

Her yıl düzenlenen W3 Awards'ın jürisini, yalnızca davet sistemi ile kabul edilen üst düzey Uluslararası Görsel Sanatlar Akademisi üyeleri oluşturuyor.

Başarılarını aldığı ödüllerle pekiştirmeye devam eden TAB Gıda, Burger King® her yıl geleneksel olarak DorukNet tarafından gerçekleştirilen ve bu yıl 13.'sü düzenlenen Altın Örümcek Web Ödüllerinde Yiyecek & İçecek ve Restaurant & Cafe kategorilerinde de ikincilik ödülünün sahibi oldu.